16 Aralık 2017 Cumartesi 17:50
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

KARAOSMANOĞLU’NU YERDEN YERE VURDU!

Karaosmanoğlu’nu YERDEN YERE VURDU!
  • 9
  • 27866

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun her hafta sonu, şimdilerdeyse hafta içi de organize ettiği toplu yürüyüşler için, Ayhan Yanık isimli bir vatandaşımızın çektiği isyan dolu video sosyal medyayı salladı.

Karaosmanoğlu’nu yetim hakkı yemekle suçlayan ve düzenlenen her organizasyonun maliyetinin en az 50 bin TL olduğunu bununda vatandaşların cebinden çıktığını belirten Ayhan Yanık, “Sizde hiç Allah korkusu yok mu?” dedi.

 

Bir Müslüman bunu yapabilir mi?

Sosyal medya üzerinde oldukça beğeni toplayan videoda Ayhan Yanık, “Bu otobüslerin parasını kim veriyor? 50 tane otobüsün ve kahvaltının parası nerden çıkıyor. Bu insanların parasını nasıl bu kadar kolay harcıyorlar? Az önce oradaydım, şaşırdım, kızdım ve geri döndüm ve bu çekmek istedim. Kimse insanların sporuna karışamaz, ama ben otobüsçüyüm, İzmit’ten buraya 500 TL’ye bir otobüs gelmez. Bir de bunun Antikkapı’dan kahvaltısı var. Bana sonra diyorlar ki neden konuşuyorsun? Ben konuşurum tabi ki, daha Yuvacık’ın anayolunu yapmıyor, Yuvacık’ımıza yatırım yapmıyor, insanları sağdan soldan topluyor spor yapacağız diye milletin parasını çarçur ediyor. Bir Müslüman bunu yapabilir mi?” dedi.

 

Allah’tan korkmuyor musun? Tuncay Seyehat'i zengin ettin...

Konuşmasına devam eden Ayhan Yanık “En az 600-700 TL otobüslere veriyor. Düşünsene bu kadar otobüs en az 35 bin TL yapar. Bu yürüyüşün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne maliyeti 40-50 bin TL’den aşağı değil. Yazık günah değil mi bu insanların parasına, Allah’tan korkmuyor musun? Bir yürüyüşün maliyeti 40-50 bin liradan aşağı değil, Tuncay Seyehat’i zengin ediyosun. 50 bin TL’yi bir kalemde siliyorsun ama Yuvacık halkı için bit tek proje bile yapmıyorsun. Ondan sonra tabi ki suya zam yapacaksın. Bu saltanata para mı dayanır? Ben bunlarla çalıştım, bunlar bir kuruş işçiye zam vermediler. Ben bir Müslüman olarak insanların parasının bu kadar kolay harcanmayacağını biliyor. Allah’u teala Kuran-ı Keriminde böyle yazıyor. Tüysüz yetimin hakkını böyle çarçur edemezsin.” dedi.

 

İşte o video;

 

27866 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 9 Yorum

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

Kılıçdaroğlı Kocaeli’ye GELİYOR

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ilimize geliyor.

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor 3-1 MAĞLUP OLDU

Kocaelispor, rakibi Ankara Adliyespor karşısında 3-1 yenilince taraftarlar yeşil sporlu futbolculara tepki gösterdi.

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran AÇILDI

Kuloğlu Restoran, kalabalık bir törenle açıldı

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

CHP’li gençlerde 2 ADAYLI KONGRE

Yarın yapılacak CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları kongresinde Mehdi Kaan Günan ve Ahmet Sefa Aşkın başkanlık için yarışacak.

Bu Yolda Siz Yürüyün

Bu Yolda Siz Yürüyün

Yürüyüş Yolu’nda  bir türlü onarılamayan kırık parkeler yüzünden vatandaşlar her gün düşme tehlikesi yaşıyor.

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

Vatandaş NEREDEN YÜRÜYECEK?

İzmit’te otomobillerini kaldırımlara park eden sürücüler yüzünden yayalar yoldan yürümek zorunda kalmaktan dert yanıyor

ANKET

KÖŞE YAZARLARI