23 Kasım 2017 Perşembe 17:59
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

KAYA: HALKIN GELECEĞİNİ ÇALIYORLAR

Kaya: Halkın geleceğini ÇALIYORLAR
  • 0
  • 36528

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, Çayırova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen arsa satışı ile ilgili olarak, “Halkın geleceğini çalıyorlar.” dedi.

Çayırova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen arsa satışı ile ilgili olarak CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya basın açıklamasında bulundu. CHP’li Kaya yaptığı açıklamada, “Sevgili Çayırovalılar, Çayırova Belediyesi, Çayırova’yı dönüm, dönüm satmaya devam ediyor. Çayırova’nın ve çocuklarımızın geleceği olan kıymetli araziler bir, bir satılmaya devam ediliyor.

 

Son olarak 03.11.2017 tarihinde verilen ilanda sanayi ve ticari imarlı TOPLAM: 19,365,59 M2 olan 9 adet arazi 15.11.2017 tarihinde satılacak. CHP Çayırova ilçe örgütü olarak Belediye meclis üyelerimizle birlikte bu satışları engellemek için her türlü yasal yollara başvuracağız.

 

Bu arsaları almak isteyeceklerin vicdanına sesleniyoruz bu arsaların satışına girmeyin ve bu halkın geleceğinin çalınmasına alet olmayın, bu halkın ahını almayın.” dedi.

36528 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI