15 Aralık 2017 Cuma 16:53
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

KORAY AVCI’YI SAHNEDEN İNDİRDİLER

Koray Avcı’yı Sahneden İNDİRDİLER
  • 7
  • 43230

Türkiye’de eğlence sektörünün en güçlü markalarının başında gelen Jolly Joker’i Maas Gastrapub’ın sahibi Hakan Çınar ilimize getirdi. Konser sırasında yaşanan tatsız olay ise gerçekleştirilen programa oldukça damgasını vurdu

Kocaeli’ye eğlence sektörü anlamında çağ atlatan Hakan Çınar’ın sahibi olduğu Jolly Joker, sezona bu gece start verdi. Sahnesinde Türkiye’nin önde gelen ses sanatçılarından Koray Avcı’yı ağırlayan  mekanı Asayiş Şube ekipleri baskın düzenledi.

 

Bu gece yani (Cuma) günü yapılan canlı müziğin kurallara uygun olmadığını ileri sürerek Yahya Kaptan’da bulunan Jolly Joker’e gelen emniyet ve zabıta ekipleri, kısa süre içinde mekanı boşaltmaya başladı.  203.TL ile 68.- TL aralığında satışa çıkartılan biletleri alan İzmit’li vatandaşlara şu sıralarda paralar iade ediliyor.

 

Tekrar Geleceğim

Yaşanan olaydan sonra Jolly Joker yetkililerinden gelen açıklamaya göre , “Canlı müzik için Ankara’dan ruhsat aldık. Fakat burada Büyükşehir belediyesine ruhsat ulaşmadığı için bir problem ortaya çıktı” şeklide bir açıklama geldi. Bunun üzerine asayiş şube ekipleri Koray Avcı’yı sahneden indirdi. Olaydan sonra açıklamalarda bulunan Avcı, “ İleri tarihte İzmit’te tekrar sahne almak için geleceğim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

 

43230 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI