20 Şubat 2018 Salı 18:50
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

KÖRFEZ’DE MAZGALLAR TEMİZLENDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 74849

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağışlı havaların başlaması sonrasında, su taşkınları ve tıkanmalarının yaşanmaması için önlem aldılar. Ekipler, baharla birlikte gelen yağışlar sonrası mazgallarda oluşan yaprak ve kum birikintileri temizlediler

Körfez Belediyesi, özellikle mevsim geçişlerinde yaşanan mazgal tıkanıklarının önüne geçme adına çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Ekipler, özellikle son yağışlarla birlikte mazgallara dolan kum ve yaprakların temizlik çalışmasını gerçekleştirdi. Hacı Osman Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi’nde başlayan çalışma, diğer mahalleler ile devam etti.

 

Daha Duyarlı Olunmalı

Çalışmaları kapsamında birçok noktada yenileme ve düzenleme çalışması gerçekleştiren ekipler, yapılan mazgal temizliği çalışması ile yağış anında oluşabilecek sıkıntıları gidermiş oldu. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mazgallara atılan çöp ve ambalajlar için ise vatandaşları daha duyarlı olmaya davet etti.

74849 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI