24 Kasım 2017 Cuma 05:03
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

PEKİ EDS’YE KİM CEZA KESECEK?

Peki EDS’ye kim ceza kesecek?
  • 1
  • 36886

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından, 2013 yılında hizmete giren ve o yıllardan beri kestiği cezalarla sürekli insanların tepkisini çeken Mobil EDS bu sefer vatandaşın kamerasına yakalandı.

Bir çok umutlarla 2013 yılında faaliyete geçen Mobil EDS aracı neredeyse sadece park halindeki araçlara ceza kesmiş, vatandaşların ve özellikle kendi iş yerlerinin önüne parkeden esnafın korkulu rüyası olmuştu. İzmit’te Akçaray’ın da faaliyete geçmesiyle birlikte tramvay hattında da denetimlere başlayan ve Mobil EDS otomatik cezai işlem uygulamaya devam ediyor.

 

AYNI YERE PARK EDENLERE CEZA

Bugün bir okurumuzun gönderdiği fotoğrafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait Mobil EDS aracının park edilmemesi gereken bir yere park ettiği görüldü. Merkez Bankası’nın yanında park yapılması yasak olan bir yere park eden Mobil EDS aracının aynı yere parkedilen araçlaraysa ceza kesip kesmeyeceği muamma.  Bakalım bu hatalı parklanmadan sonra Mobil EDS aracına da bir ceza kesen çıkacak mı?

 

36886 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI