21 Kasım 2017 Salı 07:10
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

ŞEHİR EŞKIYALARI YOL KESTİ!

Şehir eşkıyaları YOL KESTİ!
  • 0
  • 19585

Dün akşam saatlerinde Perşembe Pazarı olarak bilinen bölgede 4 kişi araçların yolunu keserek zorla para istedi

Bir okurumuzun yapmış olduğu ihbara göre dün akşam saatlerinde yaşları 40-45 civarında olan 4 kişi Perşembe Pazarı olarak bilinen yerde araçların yolunu keserek zorla para istedi. Para vermek istemeyen araçların üzerine çıkarak durdurmaya çalışan, alkol ve uyuşturucu kullandığı tahmin edilen şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etmedi. Okurumuz bu olaya tanıklık ettiğini derhal polisi aradığını fakat 20-25 dakika boyunca beklemesine rağmen hiçbir güvenlik görevlisinin olay mahalline gelmediğini belirtti.

 

Akşam saat 20.00 civarında 4 kişinin sistemli bir şekilde yolu kapattıklarını belirten okurumuz, 1 kişinin devlet hastanesine çıkan yolu, diğerinin Perşembe Pazarına çıkan yolu, 3. kişinin ışıklardaki kavşağı tuttuğunu ve 4. kişininse paraları topladığını söyledi. Bu şahısların Işıklarda duran bütün araçlardan para istediğini, para vermek istemeyen kişilerin de üzerlerine yürüdüklerini ve çevreye korku verdiklerini dile getirdi. Okurumuz, “Bu tür olaylara karşı bir an önce tedbir alınması gerekiyor, aksi takdirde daha vahim olaylarla karşılaşabiliriz” dedi.

19585 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanlığına ziyarette bulundu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI