25 Şubat 2018 Pazar 06:35
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

ŞEHİR EŞKIYALARI YOL KESTİ!

Bigman Çakman
  • 0
  • 20545

Dün akşam saatlerinde Perşembe Pazarı olarak bilinen bölgede 4 kişi araçların yolunu keserek zorla para istedi

Bir okurumuzun yapmış olduğu ihbara göre dün akşam saatlerinde yaşları 40-45 civarında olan 4 kişi Perşembe Pazarı olarak bilinen yerde araçların yolunu keserek zorla para istedi. Para vermek istemeyen araçların üzerine çıkarak durdurmaya çalışan, alkol ve uyuşturucu kullandığı tahmin edilen şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etmedi. Okurumuz bu olaya tanıklık ettiğini derhal polisi aradığını fakat 20-25 dakika boyunca beklemesine rağmen hiçbir güvenlik görevlisinin olay mahalline gelmediğini belirtti.

 

Akşam saat 20.00 civarında 4 kişinin sistemli bir şekilde yolu kapattıklarını belirten okurumuz, 1 kişinin devlet hastanesine çıkan yolu, diğerinin Perşembe Pazarına çıkan yolu, 3. kişinin ışıklardaki kavşağı tuttuğunu ve 4. kişininse paraları topladığını söyledi. Bu şahısların Işıklarda duran bütün araçlardan para istediğini, para vermek istemeyen kişilerin de üzerlerine yürüdüklerini ve çevreye korku verdiklerini dile getirdi. Okurumuz, “Bu tür olaylara karşı bir an önce tedbir alınması gerekiyor, aksi takdirde daha vahim olaylarla karşılaşabiliriz” dedi.

20545 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI