24 Eylül 2017 Pazar 18:54
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

ŞEHİR EŞKIYALARI YOL KESTİ!

Şehir eşkıyaları YOL KESTİ!
  • 0
  • 18630

Dün akşam saatlerinde Perşembe Pazarı olarak bilinen bölgede 4 kişi araçların yolunu keserek zorla para istedi

Bir okurumuzun yapmış olduğu ihbara göre dün akşam saatlerinde yaşları 40-45 civarında olan 4 kişi Perşembe Pazarı olarak bilinen yerde araçların yolunu keserek zorla para istedi. Para vermek istemeyen araçların üzerine çıkarak durdurmaya çalışan, alkol ve uyuşturucu kullandığı tahmin edilen şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etmedi. Okurumuz bu olaya tanıklık ettiğini derhal polisi aradığını fakat 20-25 dakika boyunca beklemesine rağmen hiçbir güvenlik görevlisinin olay mahalline gelmediğini belirtti.

 

Akşam saat 20.00 civarında 4 kişinin sistemli bir şekilde yolu kapattıklarını belirten okurumuz, 1 kişinin devlet hastanesine çıkan yolu, diğerinin Perşembe Pazarına çıkan yolu, 3. kişinin ışıklardaki kavşağı tuttuğunu ve 4. kişininse paraları topladığını söyledi. Bu şahısların Işıklarda duran bütün araçlardan para istediğini, para vermek istemeyen kişilerin de üzerlerine yürüdüklerini ve çevreye korku verdiklerini dile getirdi. Okurumuz, “Bu tür olaylara karşı bir an önce tedbir alınması gerekiyor, aksi takdirde daha vahim olaylarla karşılaşabiliriz” dedi.

18630 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI