25 Kasım 2017 Cumartesi 03:18
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

TUVALETTE SERVET BULDU

Tuvalette SERVET BULDU
  • 0
  • 25010

İzmit’te, bir tuvalette unutulan ve içinde yüklü miktarda döviz ile nakit para olan çantayı bulan şahıs, çanta sahibini arayıp, bularak ulaştırdı

Örnek davranış İzmit Başiskele mevkiinde ki bir AVM’nin tuvaletinde yaşandı.  Körfez Belediyesi Satın Alma Müdürlüğü’nden emekli olan Tuncay Tuç, AVM’nin tuvaletinde kapıyı asılı olarak bırakılan el çantasını buldu. Çantanın içine baktığında yüklü miktarda döviz ve Türk lirası olduğunu gördü.

 

Kimliklerden ve resmi evraklardan çantanın sahibini bularak ulaşan Tuncay Tuç, içinde 6 bin 500 Euro, 25 bin lira, kimlik, pasaport ve resmi evraklar olan el çantasını Ramazan Çubuk adlı vatandaşa teslim etti.

 

Büyük bir dürüstlük örneği gösteren Tuncay Tuç, çantanın sahibine ulaşmasından mutluluk duyduğunu söylerken, kaybettiği parasına bir daha kavuşamayacağını düşünen ve gurbetçi işçi olan Ramazan Çubuk, Tuncay Tuç’a çok teşekkür ve dua ettiğini söyledi.

25010 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI