22 Şubat 2018 Perşembe 03:36
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

TUVALETTE SERVET BULDU

Bigman Çakman
  • 0
  • 25358

İzmit’te, bir tuvalette unutulan ve içinde yüklü miktarda döviz ile nakit para olan çantayı bulan şahıs, çanta sahibini arayıp, bularak ulaştırdı

Örnek davranış İzmit Başiskele mevkiinde ki bir AVM’nin tuvaletinde yaşandı.  Körfez Belediyesi Satın Alma Müdürlüğü’nden emekli olan Tuncay Tuç, AVM’nin tuvaletinde kapıyı asılı olarak bırakılan el çantasını buldu. Çantanın içine baktığında yüklü miktarda döviz ve Türk lirası olduğunu gördü.

 

Kimliklerden ve resmi evraklardan çantanın sahibini bularak ulaşan Tuncay Tuç, içinde 6 bin 500 Euro, 25 bin lira, kimlik, pasaport ve resmi evraklar olan el çantasını Ramazan Çubuk adlı vatandaşa teslim etti.

 

Büyük bir dürüstlük örneği gösteren Tuncay Tuç, çantanın sahibine ulaşmasından mutluluk duyduğunu söylerken, kaybettiği parasına bir daha kavuşamayacağını düşünen ve gurbetçi işçi olan Ramazan Çubuk, Tuncay Tuç’a çok teşekkür ve dua ettiğini söyledi.

25358 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI