23 Ocak 2018 Salı 18:22
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

MHP SEÇİME HAZIR

Bigman Çakman
  • 1
  • 29765

Siyasi partiler 2018 yılında bir Erken seçim beklentisi içine girerken MHP Körfez ilçede sandık görevlilerinin yedekleri de dahil olmak üzere tüm hazırlıklarını tamamladı.

Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu teşkilat olarak çalışmalarını tamamladıklarını ve mahalle başkanları, sandık başkanları, sandık görevlileri, sandık müşahitleri, yedekleri ile birlikte tam listenin hazır olduğunu belirterek, " seçim ne zaman olursa olsun hazır olan siyasi partilerden birisiyiz.

Tüm görevlilerimiz ve teşkilatımız her an olacakmış gibi seçime hazırız. Sahadan rahat çalışacak ve halka kendini en net şekilde anlatabilecek partilerden birisiyiz. Sahadan derdini anlatamayacak olanlar terör örgütleri ile ortak hareket eden partiler olacaktır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi halkın çalışmalarını takdirle karşıladı ve her zaman desteğe hazır olduğu siyasi partidir. Bunun sonucunu da seçimlerde göreceğiz " dedi.

29765 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

Farkındalık Festivali ile DEĞİŞİM ZAMANI

Farkındalık Festivali ile DEĞİŞİM ZAMANI

Dünya Değişim Akademisi, düzenleyeceği Farkındalık Festivali ve “Şimdi Değişim Zamanı” konsepti ile tüm Kocaeli Halkına yaptığı organizasyon için davette bulundu.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI