24 Şubat 2018 Cumartesi 10:45
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

AFRİN ŞEHİDİNİN ATEŞİ KÖRFEZ’E DÜŞTÜ

Bigman Çakman
  • 0
  • 23416

Körfez Yarımca Atalar Mahallesi’nde Taşlıtarla’da nakliyatçılık yapan Müslüm Özyener’in Teyze oğlu, Afrin’de devam eden operasyonlarda şehit olan ilk sivil mücadelecilerden oldu

Şehitlik haberini bugün alan Mülüm Özyener, Gaziantep’te oturan evli ve bir çocuk babası olan Teyzeoğlu Muhammed Hayri Küçük’ün (33), ÖSO ile birlikte teröristlere karşı çatışmaya girdiği sırada şehit olduğunu öğrendi.

 

Körfez’de nakliyatçılık yapan Müslüm Özyener, Teyzeoğlunun daha önce de birkaç kez çatışmaya girdiğini ve teröristlere karşı Suriye’nin savunulması için mücadele ettiğini belirterek, ‘’Son kez gittiği çatışmada, devam eden hareket sırasında şehit olduğu haberini aldık. Ne mutlu ona ki bu şekilde şehit olarak öldü’’ dedi.

 

23416 defa okundu.

DİĞER HABERLER

616 terörist ÖLDÜRÜLDÜ

616 terörist ÖLDÜRÜLDÜ

Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'nin Afrin kentinde sürdürülen Zeytin Dalı Harekatının 10'uncu gününde teröristlere ait 9 hedefin imha edildiğini, 19 teröristin etkisiz hale getirildiği açıkladı

İzmitli Şairden Mehmetçik'e ŞİİR

İzmitli Şairden Mehmetçik'e ŞİİR

İzmit'in yetiştirdiği önemli şairlerden olan ve aynı zamanda Kişisel Gelişim Uzmanı olarak vazife yapan Eğitimci Hanife Barış'ın, 'Zeytindalı Barış Harekatı'na katılan askerlerimiz için kaleme aldığı şiir; oldukça duygu yüklü. 

TSK' dan Afrin AÇIKLAMASI

TSK' dan Afrin AÇIKLAMASI

TSK Afrin operasyonunun 9. Gününde açıklama yaptı.

TSK’dan Afrin AÇIKLAMASI

TSK’dan Afrin AÇIKLAMASI

'Zeytin Dalı Harekatı' 8'inci gününde; 394 terörist etkisiz hale getirildi

92 sanıklı Donanma Komutanlığı davası GÖRÜLDÜ

92 sanıklı Donanma Komutanlığı davası GÖRÜLDÜ

DONANMA Komutanlığı'ndaki darbe girişimi davasında, darbeci askerler tarafından gözaltına alınan ve düzenlenen operasyonla kurtarılan Tuğamiral Yalçın Payal, müşteki olarak ifade verdi.

TSK' dan Afrin AÇIKLAMASI!

TSK' dan Afrin AÇIKLAMASI!

Türk Silahlı Kuvvetleri gece boyunca 13 uçağın Afrin'deki 23 terör hedefini vurduğunu, operasyonda şu ana kadar en az 343 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI