23 Ocak 2018 Salı 18:41
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

WHATSAPP’TA O ÖZELLİK KALKTI

Bigman Çakman
  • 0
  • 5590

Popüler mesajlaşma uygulaması  bu kez kaldırdığı özellikle gündemde.

Android uygulaması için yeni bir beta sürümü yayınlayan WhatsApp uzun yıllardır kullanılan özelliğini kaldırdı. Bugüne kadar yeni özellikler ile adından sıkça söz ettiren WhatsApp bu sefer platformdan çıkardığı özelliği ile gündemde.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp Android beta sürümü için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile geliştiricilerin çıkartmalar konusunda önemli bir yol aldıkları öğrenirken yıllardır kullanılan tüm kişileri göster özelliği kaldırıldı.

5590 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Afrin şehidinin ateşi Körfez’e DÜŞTÜ

Afrin şehidinin ateşi Körfez’e DÜŞTÜ

Körfez Yarımca Atalar Mahallesi’nde Taşlıtarla’da nakliyatçılık yapan Müslüm Özyener’in Teyze oğlu, Afrin’de devam eden operasyonlarda şehit olan ilk sivil mücadelecilerden oldu

Bu mesaj iPhone’ları ÇÖKERTİYOR!

Bu mesaj iPhone’ları ÇÖKERTİYOR!

iPhonelar'da yeni bir güvenlik hatası ortaya çıktı. Spesifik bir mesaj ile ortaya çıkan hatadan kurtulmanın tek yolu iPhone'u yeniden başlatmak

Kilis'te bazı bölgeler, 'özel güvenlik bölgesi' İLAN EDİLDİ

Kilis'te bazı bölgeler, 'özel güvenlik bölgesi' İLAN EDİLDİ

KİLİS Valiliği, 'Zeytin Dalı Harekatı'nın sürdüğü Suriye sınırındaki bazı bölgeleri, 15 gün süreyle 'özel güvenlik bölgesi' ilan etti.

KOTO’dan Afrin Harekati için DESTEK MESAJI

KOTO’dan Afrin Harekati için DESTEK MESAJI

KOTO Heyeti Gaziantep programında sınırdaki askeri de unutmadı. Gaziantep 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nı ziyaret eden işadamları, sınır ötesi operasyonundaki lojistik destek sağlayan askerlere Kocaeli halkının destek mesajlarını iletti. 

Akar’dan Afrin AÇIKLAMASI

Akar’dan Afrin AÇIKLAMASI

Genelkurmay Başkanı Orgenaral Hulisi Akar, Afrin'deki 'Zeytin Dalı' Harekatına ilişkin, "Harekâtın planlama ve icrasında sadece ama sadece teröristler ve bunlara ait barınak, sığınak, bina, silah, araç gereç vesaire hedef alınacak.

TSK'dan flaş Afrin AÇIKLAMASI

TSK'dan flaş Afrin AÇIKLAMASI

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan bilgilendirmede; 19-20 Ocak 2018 tarihlerinde PKK/PYD-YPG terör örgütü tarafından Afrin bölgesinden açılan taciz ateşlerine meşru müdafaa kapsamında mukabelede bulunulduğu ve PKK/PYD-YPG terör örgütü mensuplarınca kullanılan barınak ve sığınakların vurulduğu belirtildi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI