23 Kasım 2017 Perşembe 04:39
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

FİLM HABERLERİ

Çocuklar Niloya İle BULUŞTU

Çocuklar Niloya İle BULUŞTU

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor.

Niloya Özdilek’e Geliyor

Niloya Özdilek’e Geliyor

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Oyuncular bıraktı, FİLMİ ÇÖP OLDU

Oyuncular bıraktı, FİLMİ ÇÖP OLDU

Yönetmen Rotin Tutuş, çekimlerine başladığı Musabbar isimli filmin 4 başrol oyuncusunun haber vermeden bırakıp gitmesi yüzünden yapılamadığını söyledi. 90 bin TL harcadığı filmin askıya alındığını söyleyen Tutuş yasal yolara başvuracağını söyledi.

AKUT’tan film gibi OPERASYON

AKUT’tan film gibi OPERASYON

Menekşe Yaylası'nda gece yollarını kaybeden 3 motosikletliyi AKUT ve jandarma ekipleri kurtardı

Cam filminden ceza alanlar NE YAPACAK!

Cam filminden ceza alanlar NE YAPACAK!

Cam film yasağıyla ilgili dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatından sonra bugün de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan açıklama geldi. Bakan Soylu, 8-10 gündür ceza kesilmediğini vurgulayarak, "Cam filmi bugün tamamen yasak ama o yasak kalkıyor. Bir standart getirilecek" dedi

Cam filminde sürpriz gelişme!

Cam filminde sürpriz gelişme!

Milyonlarca araç sürücüsünü yakından ilgilendiren ve geçtiğimiz hafta en çok tartışılan konulardan biri olan cam filmi sorununda sürpriz bir gelişme yaşandı.

İzmit’te YEŞİLÇAM KOKUSU

İzmit’te YEŞİLÇAM KOKUSU

“Bir filmde görmüştüm, insanlar birbirini gerçekten seviyordu” gibi iddialı sloganla yola çıkan Uğur Sayaroğlu, 70 ve 80’lerin yansımasını taşıyan mistik yapısıyla dikkat çeken ve Karabaş Mahallesi, Şehit Musa Sokak 14/A İzmit adresinde bulunan işletme, huzur ve nostaljiyi bütünleyerek müşterilerine zamanda yolculuğa sürüklüyor.

İstanbul Muhafızları ÖZDİLEK’TE

İstanbul Muhafızları ÖZDİLEK’TE

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi İstanbul Muhafızları, Kocaeli Özdilek AVM’de Bu yıl 19. Yaşını kutlayan Kocaeli Özdilek AVM 7-15 Ekim tarihleri arasında tam dokuz gün, izleyicileriyle buluşacak. 

Onların Bize İHTİYACI VAR!

Onların Bize İHTİYACI VAR!

Hayvanlar, duyu ve hareket yetenekleri olan canlılardır. Hayvanların sahiplerine bağlılıkları, hayvan sevgisinin doğup büyümesine yardımcı oldu. Pek çok kitapta, filmde, sahipleri için canını veren hayvan öykülerini okur, izleriz.

Film çekimine ara, EĞLENCEYE DEVAM

Film çekimine ara, EĞLENCEYE DEVAM

İlimizde çekimleri devam eden ‘’Benim adım Osman’’ adlı yerli dizinin oyuncuları, yöneticileri ve teknik kadrosu Körfez’de eğlendiler

Hayat kurtaran YARIŞ

Hayat kurtaran YARIŞ

Körfez Tütünçiftlik yavuz sultan selim mahallesi Körfez kent 1. etap ta filmleri aratmayan kurtarma çalışması yapıldı

Darıca’da çekilen film vizyona giriyor

Darıca’da çekilen film vizyona giriyor

Çekimleri Darıca ve Beykoz’da yapılan ‘Şansımı Seveyim’ filmi 25 Ağustos'ta vizyona girecek.

O filmlerin yapımcısı FETÖ’den gözaltına alındı

O filmlerin yapımcısı FETÖ’den gözaltına alındı

Erdoğan’ın hayatını anlatan Reis ve 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filmlerinin yapımcısı olan Ali Avcı, cemaat üyeliği iddiasıyla gözaltına alındı

KELOĞLAN MÜZİKALİ BAYRAM’DA ÖZDİLEK’TE

KELOĞLAN MÜZİKALİ BAYRAM’DA ÖZDİLEK’TE

Çocukların severek izlediği çizgi film “Keloğlan” bayram boyunca Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi’nde çocuklar ile buluşacak.

MALAZGİRT 1071  filminde SULTAN  ALPARSLAN’a  can verecek… GÖRKBERK DEMİRCİ

MALAZGİRT 1071 filminde SULTAN ALPARSLAN’a can verecek… GÖRKBERK DEMİRCİ

“SULTAN ALPARSLAN, BENİM AĞZIMLA, BENİM YÜREĞİMLE, BENİM VÜCUDUMLA CAN BULACAK”1989 yılında İzmit’te doğmuş ve bir asker çocuğu. Aşırı derecede yaramaz oluşu, onun spor hayatının da başlangıcı olmuş. Birçok spor dalında lisanslı bir sporcu ama kendisiyle ilgili en büyük arayışları, Ait olabilme duygusu üzerine kurmuş. Hayat sürprizlerle doludur” cümlesi tam ona göre bir cümle.Hep karşısına çıkan şeyler, bir mükâfat veya sürpriz gibi olmuş. Kendisine şaka yapıldığını sanarak, adım attığı oyunculuk hayatına, Yurtdışında ödül alan iki filmde önemli rollerle devam etmiş. Tabi kendini hep bir adım ileriye götürme adına eğitimlerle de donatmış. Oynadığı birçok diziler ve birçok karakterler var… Ama O şimdi Malazgirt 1071 Zaferi ile Türklere Anadolu topraklarını açan, Tarihimizde çok önemli bir isim olan Sultan Alparslan’a,Koluyla, sesiyle, yüreğiyle, ruhuyla ve vücuduyla can verecek… O, bir oyuncu, O, ünlü Avusturalyalı yönetmenin tanımlamasıyla aktör, O, çekimi Kütahya ve Uşak’ta olacak Malazgirt 1071 filminin başrol oyuncusu Ve O, GÖKBERK DEMİRCİ…

ANKET

KÖŞE YAZARLARI