27 Temmuz 2017 Perşembe 03:38
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 29°

FOTOĞRAF HABERLERİ

Köşker’in uyuyan fotoğraflarını paylaştı

Köşker’in uyuyan fotoğraflarını paylaştı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında uyuduğu fotoğrafları paylaştı

15 Temmuz yerine Toltar’ın fotoğrafları sergileniyor

15 Temmuz yerine Toltar’ın fotoğrafları sergileniyor

Dilovası Belediyesi tarafından ‘15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisinde belediye başkanı Ali Toltar’ın olduğu fotoğrafların sergilendiği görüldü.

DOĞRU MAKYAJ İLE FOTOĞRAFLARDA  KUSURSUZ GÖRÜNMENİN SIRLARI 

DOĞRU MAKYAJ İLE FOTOĞRAFLARDA KUSURSUZ GÖRÜNMENİN SIRLARI 

Doğru makyaj teknikleriyle yapılan makyaj  fotoğraflarda muhteşem görünmenizi sağlar.  Düğün, doğum günü  yada mezuniyet gibi özel günler yada instagram fotoğrafı… Fotoğraflarda güzel görünmek için yazıyı  okumaya devam edin :) Güzelliğin en önemli unsuru şüphesiz taze ve canlı görünümlü ten makyajıdır. Bunun için öncelikle cildi iyi nemlendirmek gereklidir. Nemsiz ciltte fondöten pürüzlü görünebilir. Cilt durumunuza göre matlaştırıcı ve gözenekleri küçükten makyaj bazı kullanın.  Bu baz daha pürüzsüz görüntüyü garantiler. Fondöten SPF’ li yani güneş korumalı olmamalı. Çünkü SPF’li fondöten flaş ışığında cildinizi beyaz gösterir.

KÜÇÜKKAYA O FOTOĞAFI DEĞERLENDİRDİ

KÜÇÜKKAYA O FOTOĞAFI DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya düzenlediği basın açıklamasında kentin gündeminde olan Mehmet Ümit Küçükkaya, Ali Haydar Konca ve Zekai Kahyaoğlu’nun birlikte yürüdüğü fotoğrafı değerlendirdi.

‘Fakirin sofrasını siyasete alet etmeyin’

‘Fakirin sofrasını siyasete alet etmeyin’

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın ihtiyaç sahibi ailelerle iftar yaptığı fotoğrafla ilgili olarak, “Fakirin sofrasını bari siyasete malzeme yapmayın.” dedi.

Gebze’de herkes bu fotoğrafı konuşuyor

Gebze’de herkes bu fotoğrafı konuşuyor

Gebze kamuoyunda son günlerde herkes bu fotoğrafı konuşuyor. AKP Gebze İlçe Yöneticisi olan Gökhan Altıntaş’a ait Değirmen Cafe’de çekilen bu fotoğraf karesinde yok yok.

MHP’li Bostan, ‘Bu poz FETÖ’cüleri mutlu ediyor’

MHP’li Bostan, ‘Bu poz FETÖ’cüleri mutlu ediyor’

MHP il başkanı adayı olan Faruk Bostan, geçtiğimiz akşam bir araya gelerek birlikte iftar yapan siyasi partilerin il başkanlarının vermiş olduğu bu fotoğraf pozunu tiye aldı. MHP’li Bostan sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Kocaeli’nde bu arkadaşlar

Keleş: Namusu alınmış asker

Keleş: Namusu alınmış asker

BBP eski yöneticilerinden ve milletvekili adaylarından olan Ercan Keleş sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile çok ağır bir paylaşımda bulundu.

ÖZGÜRLÜĞÜN ADRESİ  KARTEPE  AT ÇİFTLİĞİ

ÖZGÜRLÜĞÜN ADRESİ  KARTEPE AT ÇİFTLİĞİ

Atalarımızdan gelen bir kültürdür, ayrıca özgürlüğün de simgesidir. Tutkunları bilir, Bilmeyenlerin de sadece o havayı bir kez teneffüs etmesi bile yeterlidir. Evet, fotoğraftan da anlayacağınız üzere duruşuyla, asaletiyle atlar… Şimdi yazacağım yer de bu özgürlüğü tadacağınız belki de tanışacağınız bir yer. Ailecek gidebilirsiniz, çocuğunuza bu sporu tanıtabilirsiniz, Arazi turlarına çıkıp, kamp ta kurabilirsiniz.Eğer hiç binmediyseniz, lisanslı binicilerden de ders alabilirsiniz.Peki nerede mi? Maşukiye’ye doğru giderken Acısu ışıklarından hemen sonra konumlanan KARTEPE AT ÇİFTLİĞİ’NDE.

AKP’liler Üzülmez’in bu fotoğrafını konuşuyor

AKP’liler Üzülmez’in bu fotoğrafını konuşuyor

AKP’nin olağanüstü kongresi için geçtiğimiz hafta Ankara’da yoğun katılımlı olarak gerçekleştirilmişti.

Ali Uygun'un kayınvalıdesı vefat etti

Ali Uygun'un kayınvalıdesı vefat etti

Ali Uygun'un ve tanınmiş fotoğrafcı Cem Turgay'ın kayınvalidesi Sevtap Süer vefat etti

Yine GÜNDEMDE

Yine GÜNDEMDE

Son olarak açık alanlarda içki içilmesini yasaklamasıyla gündeme gelen Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Çin'de paylaştığı bir fotoğrafla yine gündeme oturdu.

İşkencenin fotoğrafı

İşkencenin fotoğrafı

İzmit şehir merkezinde her gün yaşamaya ve görmeye alışık olduğumuz bu görüntüler hiç ama hiç değişmiyor.

KENTİN ENERJİ  DOLU REKLAM  AJANSI: GREYFURT

KENTİN ENERJİ DOLU REKLAM AJANSI: GREYFURT

Bu sayımızda kentimizin genç ve dinamik kadrosu ile reklam sektörünün mütevazi fakat bir o kadar başarılı işlere imza atan ekibi Greyfurt Reklam Fotoğraf’ı ağırlıyoruz.Reklamcılık alanında çalışmış oldukları marka ve projelerile birlikte kendilerinide ileriye taşıyan bu ekip bunun yanısıra özel gün fotoğrafçılığı markası olan Hayalimde ki Gibi ekibi ile de hayatımızın her alanında bizden birisi olup çıkıyor.

GELİN MAKYAJI NASIL OLMALI?

GELİN MAKYAJI NASIL OLMALI?

Bir kadının hayatındaki en önemli günlerden biridir düğün günü. Yıllar boyu hatırlanacak olan bu günde çekici ve güzel olmak ister. Fotoğraflarda da en çok istediği muhteşem görünmektir. Tüm bakışları üstünüze toplayıp saf güzelliğinizi sergileyebilmeniz için küçük tüyolar da benden…

KÖŞE YAZARLARI