22 Ocak 2018 Pazartesi 07:07
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

‘GÖRME ENGELLİLERLE İLGİLİ HASSASİYETLERİ ARTTIRMALI’

Bigman Çakman
  • 0
  • 489

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekim Uzman Doktor Gökhan Nalbant 7-14 Ocak Beyaz Baston Körler Haftası vesilesiyle yaptığı açıklamada, “Beyaz Baston Körler Haftasının ülkemizde ve tüm dünyada görme engellilerle ilgili hassasiyetleri arttırması ümit ederim.” dedi.

7-14 Ocak Beyaz Baston Körler Haftası vesilesiyle Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekim Uzman Doktor Gökhan Nalbant yazılı bir basın açıklaması yaptı. Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekim Uzman Doktor Gökhan Nalbant yaptığı açıklamada, “Görme engelli vatandaşlarımızın yaşamlarında kalıcı çözümler üretmek, yaşama sevinçlerini canlı tutarak onların hayata tutunmalarını sağlamak, daha kolay ve etkili sağlık hizmeti vermek amacıyla yeni hizmet binamızda görme engelli vatandaşlarımız için üzerinde çalıştığımız projeleri hayata geçireceğiz. Beyaz Baston Körler Haftasının ülkemizde ve tüm dünyada görme engellilerle ilgili hassasiyetleri arttırması ümidiyle, tüm görme engellilerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve engelsiz bir dünya diliyorum.” dedi. 

489 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Başiskele’de, A.T. tartıştığı Ş.Ö.'yü tabanca ile ateş ederek bacaklarından Yaraladı

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yürüyüş Yolu’nda bulunan ünlü tatlı ve kafe markası ÖZSÜT yüksek kiraya dayanamayarak kapandı

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Oldukça çekişmeli geçen Kocaeli Servisçiler Odası’nın 6. Olağan Kongresi sona erdi.

Göçer Güven TAZELEDİ

Göçer Güven TAZELEDİ

8’inci Olağan Kongresini bugün yapan Kocaeli Kahveciler Odası’nda başkan değişmedi. Mevcut başkan Erdoğan Göçer ile Başkan Vekili Enver Turgut’un yarıştığı seçimde 137 oy olan Göçer, yeniden başkan seçildi

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Görevini yaklaşık üç hafta önce görevini bıraktığını açıklayan Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Murat Gögercin, derneğin yeni başkanı Adil Yağuzdoğan’ı tanıttı

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan vakfı Kocaeli İl Divan Toplantısı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI