21 Kasım 2017 Salı 07:20
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

‘MÜTEAHHİTTEN DOLAYI SORUN YAŞADIK’

‘Müteahhitten dolayı sorun yaşadık’
  • 0
  • 2050

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, zamanında bitirilemeyen Gebze Fatih Devlet Hastanesi ile ilgili olarak, “Müteahhitten kaynaklı bir sorun yaşadık.” dedi.

Ramazan Bayramı vesilesiyle Gebze 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda Geleneksel Kent Bayramlaşması yapıldı. Bayramlaşma programına Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın yanı sıra AKP Kocaeli Eski Milletvekilleri Mehmet Ali Okur, Cemalettin Kaflı, Gebze Kaymakamı Hasan Gözen, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Gebze Garnizon Komutanı AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adem Gider, Gebze İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Haluk Türkoğlu, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gebze İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Gökhan Yavaşer, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 

ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Bayramlaşma programında ilk olarak Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker bir selamlama konuşması, “Herkesin bayramını kutluyorum. 11 ayın sultanı Ramazan ayını dolu dolu geçirdik. Bayramda yine bir araya geldik.” dedi. Başkan Köşker’in konuşmasından sonra Milli Savunma Bakanı Fikri Işık bir konuşma yaparak, “Her birinizin bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlara kavuşmayı nasip eylesin. Huzurumuz için vatan görevini yapanların da bayramını tebrik ediyorum. Zor bir bölgede zor bir süreçten geçiyoruz.

 

MÜTEAHHİTTEN KAYNAKLI

Türkiye’nin gücü en azından gemiyi güvenli şekilde yoluna devam ettiriyor. Ülkemizde birlik ve beraberliğimizi diri tutmalıyız. Ülkemize son 15 senede büyük atılımlar yaptık. Daha yapmamız gereken çok şey var. Gebze halkının verdiği destekten dolayı şükran borcumuz var. Gebze’nin hizmetlerini bir bir hayata geçireceğiz. Gebze Türkiye’nin en hızlı büyüyen şehirlerden biri. En önemli hizmeti Darıca, Gebze ve Çayırova metronun faaliyete geçmesi. Bunu yaptığımız zaman Gebze’nin en büyük ulaşım sorununu çözmüş olacağız. Fatih Devlet Hastanesi’nde müteahhitten kaynaklı bir sorunumuz var.” dedi.

2050 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanlığına ziyarette bulundu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI