24 Eylül 2017 Pazar 18:49
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

15.KOMİTE SEÇİM STARTI VERDİ

15.Komite seçim startı verdi
  • 0
  • 869

Kocaeli Ticaret Odası 15.Meslek Komitesi (Bilişim, Eğitim, Matbaa ve Büro Malzemeleri) seçim çalışmalarının startını verdi.

15. Meslek Komitesinde Eğitim Kurumlarını temsilen Handan Kümeli (Kavram Eğitim Kurumu), Sürücü Kurslarını temsilen Yıldırım Yılmaz (Yıldırım Eğitim Kurumu), Özel Eğitim Kurumlarının temsilen Fatih Ekinci (Gün Gelişim Özel Eğitim Kurumu), Bilişim kurumlarını temsilen Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim) Matbaa-Kağıt- Kırtasiye Grubunu temsilen Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa) ilk yaptıkları toplantıda yapacakları çalışmaları değerlendirdiler. KOTO 15.Meslek Komitesi Adayları önümüzdeki günlerde üyeleri ziyaret edecekler.

869 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI