22 Şubat 2018 Perşembe 03:39
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

15.KOMİTE SEÇİM STARTI VERDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1046

Kocaeli Ticaret Odası 15.Meslek Komitesi (Bilişim, Eğitim, Matbaa ve Büro Malzemeleri) seçim çalışmalarının startını verdi.

15. Meslek Komitesinde Eğitim Kurumlarını temsilen Handan Kümeli (Kavram Eğitim Kurumu), Sürücü Kurslarını temsilen Yıldırım Yılmaz (Yıldırım Eğitim Kurumu), Özel Eğitim Kurumlarının temsilen Fatih Ekinci (Gün Gelişim Özel Eğitim Kurumu), Bilişim kurumlarını temsilen Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim) Matbaa-Kağıt- Kırtasiye Grubunu temsilen Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa) ilk yaptıkları toplantıda yapacakları çalışmaları değerlendirdiler. KOTO 15.Meslek Komitesi Adayları önümüzdeki günlerde üyeleri ziyaret edecekler.

1046 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI