25 Kasım 2017 Cumartesi 03:18
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

15.KOMİTE SEÇİM STARTI VERDİ

15.Komite seçim startı verdi
  • 0
  • 969

Kocaeli Ticaret Odası 15.Meslek Komitesi (Bilişim, Eğitim, Matbaa ve Büro Malzemeleri) seçim çalışmalarının startını verdi.

15. Meslek Komitesinde Eğitim Kurumlarını temsilen Handan Kümeli (Kavram Eğitim Kurumu), Sürücü Kurslarını temsilen Yıldırım Yılmaz (Yıldırım Eğitim Kurumu), Özel Eğitim Kurumlarının temsilen Fatih Ekinci (Gün Gelişim Özel Eğitim Kurumu), Bilişim kurumlarını temsilen Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim) Matbaa-Kağıt- Kırtasiye Grubunu temsilen Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa) ilk yaptıkları toplantıda yapacakları çalışmaları değerlendirdiler. KOTO 15.Meslek Komitesi Adayları önümüzdeki günlerde üyeleri ziyaret edecekler.

969 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI