24 Eylül 2017 Pazar 18:49
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

30 YILLIK ESNAFIN YAŞAM MÜCADELESİ

30 yıllık esnafın yaşam mücadelesi
  • 0
  • 1316

Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde 30 yıldır koltuk döşemeciliği yapan Coşkun Gürgün (63), Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçirdiği beyin kanamasından kurtulmaya çalışıyor.

Körfez’in en eski ve tanınmış esnaflarından olan Coşkun Gürgün, evinde geçirdiği beyin kanaması sonrasında hastanede tedavi altına alındı. Beyin kanamasının etkilerini üzerinden atmaya ve hayata tutunmaya çalışan Gürgün, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk ve Oda Yöneticisi Hakan Tatlı tarafından ziyaret edildi.

İlaçla tedavisi devam eden Gürgün’ün, sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrenen Öztürk ve Tatlı, esnaflığın bedenen yapılan zor bir meslek olduğunu ve Coşkun Gürgün’ün yanında olduklarını, destekçisi olacaklarını söyledi.

1316 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI