15 Aralık 2017 Cuma 16:41
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

4 YAŞINDA KANSER KURBANI OLDU

4 yaşında kanser kurbanı OLDU
  • 0
  • 7191

Körfez Kıyırlı Köyü’nde yaşayan ve ailenin 2 çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Beren Toplu, yakalandığı kanserle 2 yıl mücadele ettikten sonra kurtarılamayarak vefat etti

Kıyırlı Köyü sakinlerinden olan ve hayvan yetiştiriciliği yapan Mustafa ve Nermin Toplu’nun 2 çocuğundan biri olan Beren Toplu, sağlıklı bir bebek olarak dünyaya geldi ama 2 yıl önce rahatsızlandı.

 

Yapılan muayene sonrasında akciğer kaneseri teşhisi konulan küçük kıza, uzun süre Umuttepe’de, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi uygulandı.

Yaşıtları sokakta oyun oynarken, kemoterapi tedavisi gören küçük kız, hastalığı ilerleyince Ankara’ya gönderildi ve burada bir süre daha tedavi gördü.

Ankara’da ki tedavisi de olumlu sonuç vermeyince Beren Toplu daha 4 yaşında iken kansere verilen kurbanlar arasına girdi ve vefat etti.

Küçük kızın cenazesi bugün, Kıyırlı Köyü Merkez Camii’nde kılınacak olan öğlen namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecek.

7191 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI