15 Aralık 2017 Cuma 17:05
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

AKMİS SEYAHAT’İN İŞLETME MÜDÜRÜ TUTUKLANDI

AKMİS Seyahat’in işletme müdürü tutuklandı
  • 0
  • 12646

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yolcu taşımacılığı yapan AKMİS Seyahat çalışanları ile korsan taşımacılık yaptığı öne sürülen diğer firmanın çalışanları arasında geçtiğimiz akşam yolcu kapma nedeniyle kavga çıkmıştı. Çıkan kavgada 5 kişi bıçakla çeşitli yerlerinden yaralanırken, olayı ise çevik kuvvet ekipleri güçlükle ayırmıştı. Olayın ardından hemen havalimanına hareket eden AKMİS Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, olayın tamamen diğer firma çalışanları tarafından çıkarıldığını ifade etmişti. Olayın ardından çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı

Kavga sırasında gözaltına alınan AKMİS Seyahat’in işletme müdürü Birol Dinç de çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bu karar tepki gösteren AKMİS Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, şunları dile getirdi: “Birol Dinç Firmamızın İşletme Müdürü. 06/08/2017 saat 01:15 sırası telefonum çaldı. Benim o saatlerde uzun zamandır telefonum çalmadı.

 

Baktım havaalanı telefonu hayırdır inşallah dedim! Sonra telefonu açınca heyecanlı bir ses ruhi bey Birol abiyi öldürüyorlar yetişin dedi. Konuyu anlamak için Birol'u aradım telefonu açmadı. Birol her akşam havaalanında biriken hesapları alarak bir nevi havaalanının muhasebesini de tutmaktaydı. Sonra tekrar havaalanını aradım telefona bakan görevli arkadaşım heyecanlı şekilde Birol abiye 40/50 kişi saldırdı ofise saldırdı paraları aldı Birol abi ölmüş olabilir dedi Ben hemen havaalanı polisini aradım zaten olay duyulmuş nihayet polis olay yerine gitmiş Birol'u bu şehir eşkiyalarının elinden kurtarmıştı.

 

 

Birol şimdi cezaevinde. Sebep kendini ve işini korumak. Anlatacak o kadar çok şey var ki ama ailemizden aldığımız terbiye buna müsaade etmiyor

Üstelik emniyet ve mülki idare bizim araçlarımızı engellemeye kalkıyor huzuru bozduğumuz için. Uzun zamandır yazmadığımız yer vermediğimiz dilekçe kalmadı usulsüz ve kanunsuz çalışmalar birileri tarafından ödüllendirildi ve sonuç ortada. Birol benim öz kardeşim gibidir onunla hepimiz iftihar ediyoruz bu sıkıntılı süreç bitecek hak yerini bulacak inşallah. Özellikle bu sıkıntılı süreçte arayan mesaj atan desteğini her zaman hissettiren yerel ve ulusal basındaki dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.”

 

12646 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI