23 Şubat 2018 Cuma 23:17
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

ALİ KARADENİZ’LE DEVAM

Bigman Çakman
  • 0
  • 767

Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası 10. Genel Kurulu gerçekleşti ve ali karadeniz tek liste ile girdiği seçimde yeniden görevlendirildi.

Tütünçiftlik belediye kültür merkezinde yapılan kongreye Yarımca motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanı Veysel Şenol Demokrat Parti ilçe başkanı Cemil Çoruh Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk Kocaeli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı ve çok sayıda üye katıldı.

Kongre'de  Kandıra esnaf ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Gödek da yer aldı ve divan başkanlığı görevini üstlendi.

Kongre şehitler ve hayatını kaybeden şoförler için saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okunmasıyla başlarken mevcut Başkan Ali Karadeniz yaptığı konuşmada şoför esnafının Bu ülkenin gizli kahramanları olduğunu üyelerin sorunlarının en üst düzeye kadar iletilmesi için çaba harcadıklarını ve bunun devam edeceğini söyleyerek teşekkür etti.

Odanın 3 yıllık hesap ve faaliyet raporlarını onanmasının ardından yeni dönemin Tahmini bütçe ve faaliyet raporları da okundu. Okan'ın tahmini bütçeye göre 2018 yılında 192 2019 yılında 230 2020 yılında 277 2021 yılında 305 bin lira olarak bütçe belirlendi.

Oylama ve konuşmalardan sonra geçmiş dönem aklandı ve yeni dönemin seçimi için üyeler sandık başına gittiler yapılan oylama Sonrasında da Ali Karadeniz'in sunduğu tek liste üyeler tarafından seçildi. Seçilen listede yönetim kurulunda Bünyamin Koç Ali çakal Osman Nuri Can Ali korucuoğlu Mustafa sadun Ali Ülker yer aldı.

Denetim kurulunda ise Sinan kansoy Nurettin Öztürk ve Özkan Usanmaz görevlendirildi.

 

767 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI