18 Şubat 2018 Pazar 05:48
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

ARTVİNLİLERDE ALKAN GÜVEN TAZELEDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 473

Gebze Artvinliler Derneği olağan kongresi gerçekleşirken, mevcut başkan Osman Alkan güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Gebze Artvinliler Dernek lokalinde dün gerçekleşen olağan genel kurula dernek üyeleri yoğun katılım gösterdi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra divan seçimi yapıldı. Divan seçiminden sonra faaliyet ve mali raporlar okundu. Ardından divana liste sunumu yapıldı. Tek listenin sunulduğu genel kurulda Gebze Artvinliler Dernek Yönetimi şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu: Osman Alkan, Kamil Keskin, Semih Topaloğlu, Resul Arslantürk, Sezgin Dursun, Serdar Arslantürk, İlhan Ekinci, Ozay Büyük, Bahattin Demirci, Ramiz Hatınoğlu, Aytekin Yılmaz, Ahmet Sütçü, Mensur Dursun, Hakan Belli, Vezni Alkan, Aytekin Yıldır, Latif Öztürk, Sait Bilir.

 

ELİMİZDEN GELEN YAPIYORUZ

Üyelerin oylaması sonucu divana sunulan tek liste kabul edildi. Yeniden başkan seçilen Gebze Artvinliler Derneği Başkanı Osman Alkan yaptığı teşekkür konuşmasında, “Bugüne kadar derneğimiz ve üyelerimiz için elimizden ne geliyorsa yaptık. Her türlü olumlu projenin yanında olup destek vereceğiz. Sosyal sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Yönetim kurulumuzla birlikte hemşerilerimizin sorunlarını çözmek için gayret göstereceğiz. Tüm üyelerimize bize göstermiş oldukları teveccüh dolayısıyla derin şükranlarımı sunuyor, hepsine teşekkür ediyorum.” dedi.

473 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI