22 Şubat 2018 Perşembe 13:45
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

BADEM: BU ADALET DEĞİL, İHANET YÜRÜYÜŞÜDÜR

Bigman Çakman
  • 6
  • 10385

AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 gün önce Ankara’dan başlattığı Adelet yürüyüşünü sert dille eleştirerek, bunun ihanet yürüyüşü olduğunu söyledi.

Osman Badem yaptığı açıklamada, ‘’Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı sözüm ona adalet yürüyüşü düpedüz ihanet yürüyüşüdür. Hangi adaletten bahsediyorsunuz, milletvekilin devletin sırlarını ifşa edecek ki hangi dış mihrak adına çalıştığı ortadayken, haliyle hukuk devleti gereğini yapacak ve tutuklayacaktı. Ne bekliyorlardı, yanlarına mı kalacaktı? Sadece o değil, Allah aşkına yürüyüşte yan yana yürüdükleri FETÖ, PKK, HDP ve Alman milletvekilleri, siz milletin aklıyla alay mı ediyorsunuz? Kobani olaylarında Yasin Börü ve arkadaşlarının kafası taşla ezilirken siz neredeydiniz? Bu yürüyüşün amacının adalet olmadığını, destek veren şer odaklarına baktığınız da ihanet yürüyüşü olduğunu anlarsınız’’ dedi.

Badem, özellikle Kocaeli güzergahında bu yürüyüşü düzenleyenlerin büyük provakasyon peşinde olduğunu belirterek, ‘’Aziz milletimizin ve teşkilat mensuplarının sağ duyu içinde hareket edeceklerini, ferdi olarak bir reaksiyonda bulunmayacaklarını ve emniyet teşkilatlarının da gereken önlemi alarak buna izin vermeyeceklerini biliyorum’’ dedi.

Badem, PKK tarafından öldürülen Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi ve Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan i.in de baş sağlığı dileyerek, ‘’Bunlar PKK’nın bölgede etkinliğini yitirmeye başladığının ve son çırpınışlarının göstergesidir. Biz asla geri adım atmayacağız, AKP’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir. Bu yola kefen giyerek çıktık, teşkilatlarımızı asla sindiremeyeceksiniz. Vatanımızın birliği için bir değil, bin Osman Badem feda olsun. Asla bir karış toprağımız ve halkın huzurunu bozmalarına izin vermeyeceğiz’’ dedi.

10385 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI