24 Kasım 2017 Cuma 05:02
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

BADEM: BU ADALET DEĞİL, İHANET YÜRÜYÜŞÜDÜR

Badem: Bu adalet değil, ihanet yürüyüşüdür
  • 6
  • 10295

AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 gün önce Ankara’dan başlattığı Adelet yürüyüşünü sert dille eleştirerek, bunun ihanet yürüyüşü olduğunu söyledi.

Osman Badem yaptığı açıklamada, ‘’Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı sözüm ona adalet yürüyüşü düpedüz ihanet yürüyüşüdür. Hangi adaletten bahsediyorsunuz, milletvekilin devletin sırlarını ifşa edecek ki hangi dış mihrak adına çalıştığı ortadayken, haliyle hukuk devleti gereğini yapacak ve tutuklayacaktı. Ne bekliyorlardı, yanlarına mı kalacaktı? Sadece o değil, Allah aşkına yürüyüşte yan yana yürüdükleri FETÖ, PKK, HDP ve Alman milletvekilleri, siz milletin aklıyla alay mı ediyorsunuz? Kobani olaylarında Yasin Börü ve arkadaşlarının kafası taşla ezilirken siz neredeydiniz? Bu yürüyüşün amacının adalet olmadığını, destek veren şer odaklarına baktığınız da ihanet yürüyüşü olduğunu anlarsınız’’ dedi.

Badem, özellikle Kocaeli güzergahında bu yürüyüşü düzenleyenlerin büyük provakasyon peşinde olduğunu belirterek, ‘’Aziz milletimizin ve teşkilat mensuplarının sağ duyu içinde hareket edeceklerini, ferdi olarak bir reaksiyonda bulunmayacaklarını ve emniyet teşkilatlarının da gereken önlemi alarak buna izin vermeyeceklerini biliyorum’’ dedi.

Badem, PKK tarafından öldürülen Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi ve Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan i.in de baş sağlığı dileyerek, ‘’Bunlar PKK’nın bölgede etkinliğini yitirmeye başladığının ve son çırpınışlarının göstergesidir. Biz asla geri adım atmayacağız, AKP’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir. Bu yola kefen giyerek çıktık, teşkilatlarımızı asla sindiremeyeceksiniz. Vatanımızın birliği için bir değil, bin Osman Badem feda olsun. Asla bir karış toprağımız ve halkın huzurunu bozmalarına izin vermeyeceğiz’’ dedi.

10295 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI