25 Kasım 2017 Cumartesi 03:09
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

BAKAN ARSLAN BUGÜN GELİYOR

Bakan Arslan bugün geliyor
  • 2
  • 839

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bugün ilimize geliyor

Bugün saat 11.’de Kocaeli Sanayi Odası’nın meclis toplantısına konuk olarak gelecek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, birde konuk konuşmacı olarak önemli açıklamalarda bulunacak. Toplantıda 16 Ağustos 2017 tarih ve 52 sayılı Meclis Toplantı Zaptı ve Karar Özeti’nin onaylanması, 2017 Ağustos ayı Mizanı onayı, aylık faaliyet raporu, Meslek Komiteleri sunuşları, teklif ve temenniler ve gelecek toplantı tarihinin tespiti görüşülecek.

839 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI