20 Şubat 2018 Salı 12:33
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

BAKKALLAR’ DA KÜTÜK YENİDEN BAŞKAN

Bigman Çakman
  • 0
  • 793

Kocaeli Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Ay Işığı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Mevcut Oda Başkanı Bayram Kütük tek aday olduğu kongrede yeniden oda başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.

Kocaeli Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Ay Işığı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Bin 300 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu kongrede mevcut Oda Başkanı Bayram Kütük, tek aday olduğu kongrede yeniden oda başkanlığı görevine seçildi. Divan başkanlığına Kadir Durmuş seçilirken katipliğe ise İsmail Okyanus, İrfan Şahin, Arif Başkan ve Mevlüt Sarıkaya seçildi. Seçim sonucunda 9 kişilik yönetim ve 3 kişilik denetim kurulu belirlendi.

 

Tüm sigorta borçlarımızı kapattık

Bayram Kütük oda olarak sigorta borçlarını kapattıklarını belirterek “ Öncelik beni bu göreve layık gören üyelerimizi kalpten selamlıyorum. Sizlerin güvenin boşa çıkarmadan sizler için çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Göreve geldiğimizde odamızın belli maddi zorluklar çekiyorduk. Çok şükür bugün geldiğimiz noktada odamızın tüm sigorta borçlarını kapattık. Kurumsal kimliğini kaybetmiş olan odamıza yeniden kurumsal kimliğini kazandırıyoruz. Bu zorlu süreçte bizlere destek olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çalışmaya devam edeceğiz

Kongre sonrasında yeniden başkanlık görevine seçilen oda başkanı Bayram Kütük “ Tüm üyelerimizi bizleri bu onurlu göreve yeniden seçtikleri için teşekkür ediyorum. Yeni dönemde yine sizler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

BAYRAM KÜTÜK’ÜN YÖNETİMİ

Yönetim: Bayram Kütük, Nurullah Murat, Uğur Şengel, Mehmet Nural, Mahmut Akbaş, Mustafa Güven, Bekir Sarıkaya, İrfan Şahin, Reşit Turan

Denetim Kurulu: Özbey Uralkaya, Ertuğrul Sevimli, Vildan Yaşar

Başkan- Kocaeli Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Bayram Kütük yeniden başkanlık görevine seçildi.

Yönetim- Kongre sonrası yönetim üyeleri yeni döneme hazırız mesajı verdiler.

Divan- Kongrede divan başkanlığı görevini Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş üstlendi.

 

 

 

793 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI