23 Ocak 2018 Salı 18:51
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

BARAN, ‘’PERSONEL SAYIMIZ 930’’

Bigman Çakman
  • 7
  • 1689

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, belediyede görev yapan personel sayısının 930 kişi olduğunu ve bu sayıya bağlı kalmaya çalışacaklarını söyledi

İsmail Baran, Körfez Belediye Başkanı olarak görevi devi aldığında belediyede 880 kişi olduğunu ve alımlarla bu sayının 930’a çıktığını söyledi.

 

Baran yaptığı açıklamada, ‘’2018 yılında 35 kişi emekli olacak. Emekli olanlarla birlikte bu sayı azalacak ve alım yaparsak bile yine 930 sayısını aşmamaya özen göstererek, personel sayımızı sabit tutmaya çalışacağız’’ dedi.

 

Baran, geçen başkanlık süresi içinde 70 milyon lira borç ödediklerini ve 70 milyon lira kalan borcun da ödeneceğini söyleyerek, ‘’45 ayda 13 milyon lira battı –çıktı için ödeme yaptık. Yarımca battı-çıktısı kredi ile yapılmıştı ve 2024 yılına kadar ödemeler devam edecek. Hedefim tüm borçları ödeyerek, borçsuz bir belediye olmak’’ şeklinde açıklama yaptı.

 

 

1689 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’daki din görevlileri ile bir araya gelerek görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili istişare yaptı.

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

ANKET

KÖŞE YAZARLARI