23 Şubat 2018 Cuma 23:23
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

BELEDİYE ATIKLARI, ATIK BERTARAF TESİSİNE TAŞINACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 356

Belediye atıkları Körfez ve Kandıra aktarma istasyonlarından entegre atık bertaraf tesisine taşınacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - İhale İşleri Şube Müdürlüğü tarafından açılan ihale kapsamında belediye atıklarının Körfez ve Kandıra aktarma istasyonlarından entegre atık bertaraf tesisine taşınması için ihale açıldı. Körfez Aktarma İstasyonu’ndan 164 bin 368 ton, Kandıra Aktarma İstasyonu’ndan ise 29 bin 538 ton atık entegre atık bertaraf tesisine taşınacak. Toplamda 193 bin 906 ton atık taşınacak.

 

İhale Büyükşehir’de

1 Mayıs 2018’de işe başlanacak ve 30 Eylül 2019 tarihinde bitirilecek. Açık ihale usulüyle yapılacak olan ihale, 30 Ocak tarihinde saat 14.30’da başlayacak. İhale, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak.

356 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI