25 Şubat 2018 Pazar 06:35
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

BELEDİYE SATMAYA DEVAM EDECEK!

Bigman Çakman
  • 0
  • 3209

Körfez Belediyesi tarafından yaptırılan Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi’nde ki Sarnıç Han İş Merkezi iş yerlerinin satışlarına devam edilecek.

13 Eylül Çarşamba günü saat 10.00’da başlayacak olan ihale usulü satışlarla, kalan 27 iş yeri için de alıcı aranacak.

Körfez Belediyesi daha önce de iş yerlerini satışa çıkartmış ve ancak 6 tanesi alıcı bulmuştu. İş yerlerine talip olanlar, belediyeye başvuruda bulunup, teminat bedeli ve dosya parasını yatırdıktan sonra ihaleye katılabiliyorlar.

Sarnıç Han İş Merkezi’nde, 2. Katta yer alan ve büyüklüğü 110 metrekare ile 34 metrekare arasında değişen 28 adet ofis, büro ile 3. Katta yer alan 166 metrekare alana sahip büro,  1. Kat ve zeminde yer alan 656 metrekare ile 520 metrekare arasında değişen alanlara sahip 4 büyük işyeri satışa sunuluyor.

3209 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI