24 Eylül 2017 Pazar 18:54
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

BELEDİYE SATMAYA DEVAM EDECEK!

Belediye satmaya DEVAM EDECEK!
  • 0
  • 2451

Körfez Belediyesi tarafından yaptırılan Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi’nde ki Sarnıç Han İş Merkezi iş yerlerinin satışlarına devam edilecek.

13 Eylül Çarşamba günü saat 10.00’da başlayacak olan ihale usulü satışlarla, kalan 27 iş yeri için de alıcı aranacak.

Körfez Belediyesi daha önce de iş yerlerini satışa çıkartmış ve ancak 6 tanesi alıcı bulmuştu. İş yerlerine talip olanlar, belediyeye başvuruda bulunup, teminat bedeli ve dosya parasını yatırdıktan sonra ihaleye katılabiliyorlar.

Sarnıç Han İş Merkezi’nde, 2. Katta yer alan ve büyüklüğü 110 metrekare ile 34 metrekare arasında değişen 28 adet ofis, büro ile 3. Katta yer alan 166 metrekare alana sahip büro,  1. Kat ve zeminde yer alan 656 metrekare ile 520 metrekare arasında değişen alanlara sahip 4 büyük işyeri satışa sunuluyor.

2451 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI