24 Şubat 2018 Cumartesi 20:47
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

BELSA’NIN KONGRESİ 3 MART’TA TEKRARLANACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 1405

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, 27 Ocak’ta yapılan ve usulsüz oy kullanma iddiası sebebiyle karışan Belsa Plaza kongresinin, 3 Mart tarihinde yeniden icra edileceğini sosyal medya hesabından duyurdu

Belsa Plaza’nın önceki gün yapılan 23’üncü olağan genel kurulu, oylama yapıldığı sırada iddia edilen usulsüz oy kullanımı nedeniyle karışmıştı. Mevcut başkan İbrahim Bulut’un daha sonrası kongreyi terk etmesi üzerine kat malikleri yeterli çoğunluğu sağlayarak divanı yeniden oluşturarak seçime devam etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İzmit Belediyesi Başkan Vekiliİbrahim Bulut, seçimin geçersiz olduğunu ifade ederek, “ Genel kurul 3 Mart’ta tekrar yapılacak” dedi.

 

Seçim 3 Mart’ta yeniden yapılacak

 Çıkan tartışmaların ardından İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ”Burası Patagonya değil Türkiye. Dinleme ve konuşma kültüründen nasibini almamış 1-2 kişinin toplantıyı sabote etmesi nedeniyle Divan Kurulu, toplantıyı iptal etti, biz de toplantıyı terk ettik. Genel Kurul, 3 Martta tekrar yapılacak” dedi.

1405 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI