23 Şubat 2018 Cuma 23:18
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

BİLGİ KÖPRÜSÜ TURP GİBİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 561

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak No:9 adresinde bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi öğrencileri genel sağlık kontrolünden geçti. Dr. Sırrı Yalçınöz tarafından muayene olan çocuklar, doktor fobisini de yenmiş oldu

Düzenli beslenme ve bol sıvı

Bilgi Köprüsü Kreşi, kış aylarında artan soğukalgınlığı ve grip gibi rahatsızlıklar nedeniyle öğrencileri sağlık taramasından geçirdi. Dr.Sırrı Yalçınöz tarafından gerçekleşen muayene renkli görüntülere de sahne oldu. Çocuklara çeşitli hediyeler verilip, sürprizler yapıldı. Bu şekilde minik öğrencilerin doktor fobisinden kurtulması için çalışıldı. Çocukların sağlıkla ilgili soruları da kontroller sırasında cevaplandı. Dr.Yalçınöz, çocuklara düzenli beslenme ve bol sıvı tüketiminin soğuk algınlıklarından korunmak için çok önemli olduğunu belirtti. Bununla birlikte uyku saatlerinin de kaçırılmamasını tavsiye etti.

 

Sağlıklarına çok önem veriliyor

 Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz, sınıf öğretmenleri Nebahat Yılmaz, Gözdenur Altun, Sonnur Özelçi, Merve Uyar, Özlem Yılmaz, Emel Aslan, Habibe Çekinmez ve Ayşenur Ağırkaya’nın da hazır bulunduğu sağlık kontrolünde Deniz Yıldızları, Bal Arıları, İnci Taneleri ve Gökkuşağı sınıfı öğrencilerinin muayenesi yapıldı. Çocukların genel sağlık durumlarının iyi olduğu görüldü. Kreşte çocukların sağlığına çok önem verildiği, bu tür sağlık taramalarının sıklıkla yapıldığı da belirtildi.

561 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI