20 Şubat 2018 Salı 12:34
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

BİRLİĞİN CAMLARINI KIRDILAR

Bigman Çakman
  • 0
  • 608

Körfez Esentepe Futbol Sahası içinde yer alan Körfez Kulüpler Birliği ve Spor Adamları Derneği’nin camları kırıldı.

Bu bölgede yer alan ve yerleşen Suriyeli vatandaşlardan yoğun olarak şikayetlerde bulunulan statta, belediye tarafından yapılan yenileme ve onarım çalışmalarına rağmen sorunlar bitmiyor.

Stadın kapalı olduğu saatlerde dernek binasını da yer aldığı noktaları adeta tuvalet gibi kullanan şahıslar, dün akşam da camları kırdılar.

Körfez Esentepe Futbol Sahası, göçlerin başladığı günlerde Suriyeli ailelere serbest bırakılmış, ancak sonrasında da maçlar ve antrenmanlar yapılacağı zaman sorunlar yaşanmıştı.

Bir süre sahada maç yapan sporculara taş dahi atılırken, aileler yine içeri girmek istemiş, stat çevresinde toplanmışlardı.

Dernek yönetimi halen daha sporcuların tedirgin olarak sahaya çıktıklarını, masraf yapılarak düzenlenen stat kenarı ve dernek binasının yeniden bu hale gelmesinin üzüntü verici olduğunu söylüyorlar.

608 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI