24 Şubat 2018 Cumartesi 20:54
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

BİZİM MELEKLERİMİZ PODYUMA ÇIKTILAR

Bigman Çakman
  • 0
  • 670

Türkiye’de ilk defa bir lansman geliri Down Sendromlu çocuklara bağışlandı ve o gecede Gölcük Down Sendromlu çocuklarımız ünlü mankenlerle podyumda yürüdüler

MELEKLERİMİZ ÜNLÜLERLE PODYUMDA

+1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği’nin kurucusu Belgin Rumelioğlu Abanoz, bildiğiniz gibi melekleriyle işlettiği Gölcük Down Cafe’de tat severleri ağırlamakta. Melekleriyle birçok aktiviteye katılan Belgin Rumelioğlu Abanoz, çok anlamlı bir etkinlikte federasyon başkanları Abdullah Tuncay ile yerlerini aldılar. Prime İstanbul Recidence’nin lansman gecesinde Gölcük Down Sendromlular ünlü mankenlerle aynı podyumu paylaştılar.

OLDUKÇA HEYECANLI VE MUTLUYDULAR

Filistin’de esir alınan down sendromlu Muhammet Et-Tavil, Uluslararası Down Sendromlu Fedarasyonu’nun büyük çabaları sonucu Türkiye’de misafir ediliyor. Ailesine bir ev hediye edilen bu anlamlı gecede meleklerimiz arkadaşları için bu gecede ünlülerle podyuma çıktılar. Ünlü manken Deniz Akkaya ve Şenol İpek’in sunumuyla gerçekleşen bu anlamlı gecede Günay Musayeva, Sevcan ve Asena Atalay meleklerimiz ile podyumdaydılar. Bu anlamlı gecede arkadaşlarına podyumda destek veren meleklerimiz de oldukça heyecanlı ve mutluydular.

Biz de Günaydın Kocaeli Ailesi olarak meleklerimizi tebrik ederiz.

 

670 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI