20 Şubat 2018 Salı 12:08
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

BU CADDE DE ARTIK PARALI

Bigman Çakman
  • 0
  • 5014

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İzmit içindeki cadde ve sokakları paralı yapmaya devam ediyor. Son olarak Eren Camii ile Perşembe Pazarı ışıkları arasında kalan kısmı da 1 Şubat 2018 Çarşamba gününden itibaren paralı oluyor.

Esnafa da, oturanlara da paralı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Trafik Zabıta Şube Müdürlüğü elemanları UKOME’nin 28 Aralık 2017’de aldığı kararı dağıttığı broşürlerle bölgeye dağıtmaya başladı. Mesai saatleri içinde Eren Camii ile Perşembe Pazarı ışıkları arasında faaliyet gösteren esnaf ile burada evi olan vatandaşlara da paralı olacak.

Esnaf ve evi olanlara 18.30 ile Sabah Saat 10.00’a kadar ücretsiz olacak.

Belde A.Ş. tarafından işletilecek olan bu caddeden sonra yine ilimizde pek çok caddenin de paralı otoparka geçeceği dile getiriliyor.

5014 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI