15 Aralık 2017 Cuma 16:46
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

BU RANT PROJESİNDEN VAZGEÇİN

Bu rant projesinden VAZGEÇİN
  • 1
  • 9867

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde bugün görüşülecek olan Mermerciler Fuarı ile ilgili olarak Gebze Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Fahrettin Bostan, “Bu rant projesinden vazgeçin.” dedi

Gebze Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Fahrettin Bostan, Gebze Belediye Meclisi’nde CHP’li Meclis üyelerinin de destek verdiği Mermerciler Fuarı’nı bugün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görüşülecek.

 

Mermerciler Fuarı ile ilgili olarak dava açan ve mücadele eden Gebze Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Fahrettin Bostan, bu videoyu paylaşarak şunları söyledi, “Bu gün Kocaeli Büyükşehir belediyesinin yapacağı meclis toplantısında sözde mermerciler fuarı projesi oylanacak son pişmanlık fayda etmez buradan meclis üyelerine sesleniyorum vazgeçin bu rant projesinden bu video izleyin eliniz vicdanınıza koyun ona göre oyunuz kullanın videoda her şey açıkça ortada Gebze’ye ihanet etmeyin, saygılarımla.” dedi.

 

 

9867 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI