15 Aralık 2017 Cuma 17:06
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

CEYHAN: SÜRECİ HASSAS YÜRÜTÜYORUZ

Ceyhan: Süreci hassas yürütüyoruz
  • 3
  • 1446

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan delege seçimleri ile ilgili olarak, “Genel merkezin talimatları doğrultusunda delegasyonumuzun belirtilen sayılarda hangi kriterlere göre yapılacağı yönünde komisyonlar oluşturduk.” dedi.

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan AKP 6’ncı olağan kongre süreci kapsamında bugün gerçekleştirilen delege seçimlerini takip etti. AKP’li Ceyhan AKP Gebze İlçe Başkanlığına gelerek durum değerlendirmesinde bulundu. Ceyhan’ın değerlendirme öncesinde AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba bir açıklama yaptı. AKP’li Soba açıklamasında delege seçimlerine yoğun katılım olduğunu söyleyerek, “Partimizde bugün delege seçimi var. Şu anda 12 mahalle ve 8 köyümüzde bu seçimler devam etmektedir. 19 mahallede temsilciliğimiz olduğu için delege seçimlerini bu temsilciliklerde yapıyor.

 

HASSAS YÜRÜTÜYORUZ

Delege seçimlerine katılan tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi. İlçe başkanı Hasan Soba’nın ardından AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bir konuşma yaparak, “AKP siyasi partiler kanunu gereği en az 2 en çok 3 yılda bir ilçe kongrelerini icra eder. AKP’de 6’ncı olağan kongre sürecini geçtiğimiz günlerde startını vermiştik. Bu sürecin Kocaeli’nde hem şeffaf hem de tüm üyelere ulaşması adına tüm teşkilatlarımızla, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımızla beraber süreci hassas bir şekilde yürütüyoruz.

 

GENEL MERKEZİN TALİMATI

Genel merkezin talimatları doğrultusunda delegasyonumuzun belirtilen sayılarda hangi kriterlere göre yapılacağı yönünde komisyonlar oluşturduk. Titiz bir çalışmayla ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları ve mahalle başkanlarıyla istişarelerde bulunduk. İstişareler neticesinde de bugün delegasyon seçimlerini bir günde üyelerimizi davet ederek bu seçimleri icra ediyoruz. Delege seçimlerine hem bir yoğunluk hem bir heyecan hem de bir yerel seçim varmış havasında geçiyor. İlçe başkanlarımıza, gençlik ve kadın kollarına, mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” diye belirtti.

1446 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI