21 Kasım 2017 Salı 03:55
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

CHP’Lİ AĞBABA’DAN HİLAL PETROL’E TEPKİ

CHP’li Ağbaba’dan Hilal Petrol’e tepki
  • 3
  • 5991

CHP Genel Başkan Yarımcısı Veli Ağbaba, Dilovası’nda bulunan Hilal Petrol çalışanlarının Adalet Yürüyüşçülerine küfür etmesine tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı Adalet Yürüyüşü’nün 22 ve 23. gününü Dilovası ve Gebze’de geçirdi. Adalet Yürüyüşünün 22. gününde Dilovası Tavşancıl Sahilinden yola çıkan Kılıçdaroğlu ile binlerce kişi Gebze’ye kadar yürüdü. Yürüyüş esnasından E-5 kenarında bulunan bazı petrol istasyonu çalışanlarının yürüyüşçülere küfür ettiği öğrenildi. Bu petrol istasyonlarından birinin de Hilal Petrol olduğunu öğrenildi.

 

KÜFÜRLER FİRMANIZA YAKIŞMIYOR

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Sakarya Caddesi No:10 adresinde bulunan Hilal Petrol çalışanlarının adalet yürüyüşündekilere küfür ettiği CHP Genel Başkan Yarımcısı Veli Ağbaba sosyal medya hesabında yazarak, “E-5 Gebze çıkışındaki bayiniz Hilal Petrol çalışanlarından Adalet Yürüyüşçülerine edilen küfürler firmanıza yakışmıyor.” diyerek tepkisini dile getirdi.

5991 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanlığına ziyarette bulundu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI