20 Şubat 2018 Salı 18:49
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

CHP’LİLER GAZETECİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1128

CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu gazetecilik mesleğinde çalışanların sorunları ve çözüm önerilerine yönelik bir toplantı düzenledi.

CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu gazetecilik mesleğinde çalışanların sorunları ve çözüm önerilerine yönelik dün akşam bir toplantı düzenledi. CHP Gebze ilçe binasında gerçekleşen toplantıya CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu Başkanı İsmet Güven ve Emek Bürosu üyeleri Kemal Nişancı, Ali Bülbül ve Ali Fuat Bilir ile gazeteciler katıldı. Gazetecilerin iş hayatında yaşadıkları sorunların konuşulduğu toplantının sonunda CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu Başkanı İsmet Güven şunları söyledi, “Emek bürosu olarak sizlerin bu akşam ifade ettiği sorunları ve çözüm önerilerini bir rapor haline getireceğiz.

 

RAPOR HALİNE GETİRİLECEK

Hazırlayacağımız raporun son şeklini sizlerle birlikte belirleyeceğiz. Ardından bu raporu başta CHP Genel merkezi olmak üzere milletvekilimiz Fatma Kaplan Hürriyet’e ileteceğiz. Milletvekilimiz Fatma Kaplan Hürriyet de bu sorunların ve çözüm önerileriyle ilgili olarak mecliste gündeme getirerek yasal bir düzenleme veya ne gerekiyorsa onun yapılmasını isteyeceğiz.” dedi.

1128 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI