23 Kasım 2017 Perşembe 17:57
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 13°

CHP’LİLER GAZETECİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

CHP’liler gazetecilerin SORUNLARINI DİNLEDİ
  • 0
  • 860

CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu gazetecilik mesleğinde çalışanların sorunları ve çözüm önerilerine yönelik bir toplantı düzenledi.

CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu gazetecilik mesleğinde çalışanların sorunları ve çözüm önerilerine yönelik dün akşam bir toplantı düzenledi. CHP Gebze ilçe binasında gerçekleşen toplantıya CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu Başkanı İsmet Güven ve Emek Bürosu üyeleri Kemal Nişancı, Ali Bülbül ve Ali Fuat Bilir ile gazeteciler katıldı. Gazetecilerin iş hayatında yaşadıkları sorunların konuşulduğu toplantının sonunda CHP Gebze İlçe Örgütü Emek Bürosu Başkanı İsmet Güven şunları söyledi, “Emek bürosu olarak sizlerin bu akşam ifade ettiği sorunları ve çözüm önerilerini bir rapor haline getireceğiz.

 

RAPOR HALİNE GETİRİLECEK

Hazırlayacağımız raporun son şeklini sizlerle birlikte belirleyeceğiz. Ardından bu raporu başta CHP Genel merkezi olmak üzere milletvekilimiz Fatma Kaplan Hürriyet’e ileteceğiz. Milletvekilimiz Fatma Kaplan Hürriyet de bu sorunların ve çözüm önerileriyle ilgili olarak mecliste gündeme getirerek yasal bir düzenleme veya ne gerekiyorsa onun yapılmasını isteyeceğiz.” dedi.

860 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI