24 Şubat 2018 Cumartesi 10:42
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

CİMER’E VE BİMER’E ŞİKÂYET ETTİ İŞİNDEN OLDU

Bigman Çakman
  • 7
  • 13826

Gebze Belediyesi’nde çalışan Hüseyin Demir isimli bir işçi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ve Başbakanlık İletişim Merkezi’ne yaptığı şikâyetlerden dolayı iş akdi feshedildi.

Gebze Belediyesi Fen İşleri’nde çalışan Hüseyin Demir isimli bir işçi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ve Başbakanlık İletişim Merkezi’ne Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürü Âdem Altay ile ilgili olarak şikâyette bulundu. Şikâyette bulunan Hüseyin Demir ilk olarak görevli olduğu Gebze Belediyesi Fen İşleri’nden Mezarlıklar Müdürlüğü’ne sürgün edildi. Mezarlıklar Müdürlüğü’ne sürgün edilen Hüseyin Demir ile ilgili olarak burada Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in imzası ile savunması istendi.

 

İŞ HAKKI FESHEDİLDİ

Savunması istenen Hüseyin Demir’e ardından Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Engin Güzel tarafından 5 yevmiye cezası verildi. Hüseyin Demir 5 yevmiye cezası verilmesinden sonra ise Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tarafından iş akdi feshedildi. İş akdi feshedilen Hüseyin Demir’in yaşadığı bu olaylar karşısından mahkemeye başvuracağını belirtti.

 

 

13826 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI