22 Şubat 2018 Perşembe 03:39
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

CUMHURBAŞKANI DOĞAN'I FIRÇALADI!

Bigman Çakman
  • 8
  • 25620

Geçtiğimiz hafta Kocaeli ve Türkiye gündemine oturan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın yaptırdığı 15 Temmuz Şehitler Parkı'ndaki Erdoğan büstü gündeme damgasını vurmuştu.

Erdoğan'a benzemediği konusunda oldukça yoğun eleştirilere maruz kalan ve daha sonra tekrar İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından ortadan kaldırılan büst hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok sert konuştu. Büstün kaldırılması talimatını kendisi verdiği öğrenilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı da fırçaladığı öğrenildi. Bugün grup toplantısında bir konuşma yapan Erdoğan "Bazı belediyelerde heykellerimin dikildiğini duydum ve kaldırttım. Çok üzüldüm. Bu bizim değerlerimize aykırıdır. Böyle şeylere tevessül etmeyin. Heykel değil hizmet için eserler dikin." dedi.

 

İŞTE O BÜST

25620 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 8 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI