25 Kasım 2017 Cumartesi 03:11
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

CUMHURBAŞKANI DOĞAN'I FIRÇALADI!

Cumhurbaşkanı DOĞAN'I FIRÇALADI!
  • 8
  • 25073

Geçtiğimiz hafta Kocaeli ve Türkiye gündemine oturan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın yaptırdığı 15 Temmuz Şehitler Parkı'ndaki Erdoğan büstü gündeme damgasını vurmuştu.

Erdoğan'a benzemediği konusunda oldukça yoğun eleştirilere maruz kalan ve daha sonra tekrar İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından ortadan kaldırılan büst hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok sert konuştu. Büstün kaldırılması talimatını kendisi verdiği öğrenilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı da fırçaladığı öğrenildi. Bugün grup toplantısında bir konuşma yapan Erdoğan "Bazı belediyelerde heykellerimin dikildiğini duydum ve kaldırttım. Çok üzüldüm. Bu bizim değerlerimize aykırıdır. Böyle şeylere tevessül etmeyin. Heykel değil hizmet için eserler dikin." dedi.

 

İŞTE O BÜST

25073 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 8 Yorum

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI