24 Şubat 2018 Cumartesi 20:22
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

DARICA’DA 7/24 HİZMET VERİLİYOR  

Bigman Çakman
  • 0
  • 612

Darıca’da değişik mahallelerinde acil bakım onarım gerektiren noktalarda 7/24 hizmet veren Acil Yol Bakım Onarım ekipleri vatandaşlardan gelen şikâyetler doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Yaklaşık bir aydır çalışmalarına ara vermeden devam eden Acil Yol Bakım Onarım Ekibi bu sürede şehrin hemen her noktasında önemli çalışmalara imza atarak vatandaşlardan gelen şikâyetleri çözüme kavuşturdu. Ekipleri ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, toplamda 2 teknik eleman, 2 operatör, şoför, usta ve işçiler olmak üzere 24 kişiden oluşan ekiplerin 9 adet iş makinesi, 5 adet kamyon ve 7 adet kamyonetle birlikte ilçenin her noktasına hizmet verdiğini ifade etti.

 

KOCAELİ’DE İLK KEZ YAPILIYOR

Başkan Karabacak, Kocaeli’de ilk kez bu şekilde geniş çaplı Acil Yol Bakım Onarım Ekibi oluşturulduğuna dikkat çekerken, “Vatandaşlarımızın cadde ve sokaklarda acil olarak giderilmesi gereken aksaklıkları 444 74 11 numaralı Belediye Hattı ve 0532 308 41 41 numaralı Darıca Belediyesi Whatsapp Hattı ile belediyemizin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından belediyeye bildirilmesini istiyoruz. Yol Bakım Onarım Ekibimiz özellikle havaların soğumaya başladığı bu günlerde ağır kış şartlarında da hizmet verecek şekilde araç, teçhizat ve cihazlarla donatılmış durumda.” dedi.

612 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI