20 Şubat 2018 Salı 12:26
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

DOĞAN CÜCELOĞLU'NDAN AİLELERE ÖNERİLER

Bigman Çakman
  • 0
  • 1056

GEBZE Belediyesi ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Doğan Cüceloğlu, 'Evlilik, İletişim, Sorunlar ve Çözümler' konulu söyleşide ailelere önerilerde bulundu.

Gebze Belediyesi ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri birbirinden farklı konu ve konukları ile Gebze Kültür Merkezi'nde devam ediyor. Kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Doğan Cüceloğlu, 'Evlilik, İletişim, Sorunlar ve Çözümler' konulu söyleşi programıyla Gebzelilerle bir araya geldi. Gebzelilerin salonun hınca hınç doldurduğu Cüceloğlu'nun söyleşisine Gebze Kaymakamı Mustafa Güler de katıldı. Cüceloğlu söyleşisinin başında bir toplumun sağlıklı olabilmesinin sağlıklı bir aile ortamından başladığına vurgu yaptı. Cüceloğlu, "Çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri oldukça önemli. Bunun için birinci öncelik sağlıklı bir aile ortamın oluşmasında. Bu çocuklarımızın gelişimleri için oldukça önemli. Eşlerin ilişkilerinin sağlıklı olmadığı bir ailede, anne çocuk ilişkisi, baba çocuk ilişkisinin de sağlıklı olması imkansız değil fakat çok zordur. Aile içerisinde bu anlamda sağlıklı iletişim çok önemli" dedi.

1056 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI