23 Şubat 2018 Cuma 23:16
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

DOLPHİN’İN YÜRÜMEYEN MERDİVENLERİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1343

İzmit’in en eski AVM’lerinin başında gelen Dolphin’de yürüyen merdiven sorunu devam ediyor. Vakit geçirmek için Dolphin AVM’yi tercih eden vatandaşlar, yönetimin konuya uzun süredir el atmamasından dolayı oldukça dertli

AVM kültürünün İzmit’teki ilk yapılarından olan Dolphin AVM, eski günleri oldukça aratıyor. Özellikle son 3-4 yılda şehir merkezine yakın birçok bölgede açılan teferruatlı AVM’lere göre kendini yenileyemeyerek biraz geride kalan Dolphin’de, son 15 gündür yürüyen merdiven sorunu baş gösterdi.

 

Yetkililer duruma el atsın

Özellikle hafta sonları, İzmit Çarşı’da oturan ailelerin sinema için tercih ettiği Dolphin AVM’de yaşanan yürüyen merdiven sorunu, yaşlı ve çocuklu vatandaşları tepkisine yol açıyor. AVM yönetiminin konuya biran önce el atmasını isteyen İzmitliler, Dolphin’in eski günlerine kavuşmasını temenni ediyor.

1343 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI