24 Şubat 2018 Cumartesi 11:02
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

EFE TUR’DAN ŞİKAYETLER BİTMİYOR!

Bigman Çakman
  • 3
  • 9376

Kentimizde yıllardır faaliyet gösteren Efe Tur hakkında artık neredeyse hemen her gün bir çok şikayet maili alıyoruz.

Efe Tur’la ilgili bu seferki şikayette bir vatandaşımız Efe Tur’un parasına el koyduğunu iddia etti. Geçtiğimiz ay Efe Tur’dan aldığı bileti iptal ettirdiğini ve iptal edilen bilet ücretini 1 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen Efe Tur’dan alamadığını dile getirdi. Bir çok kez Efe Tur’u arayarak bilet ücretinin iadesinin yapılmadığını hatırlatan vatandaş mağdur edildiğini belirtirken, bir daha Efe Tur’u asla tercih etmeyeceğini söyledi.

 

İşte vatandaşın şikayet için yazdığı yazı;

Efe Tur Parama El Koydu!

15 Mayıs 2017 tarihinde Efe Tur'dan satın almış olduğum gidiş dönüş biletimi iptal ettirmek istedim. Online aldığım için bileti kart bilgilerimi istediler. Kullandığım kartın Debit Kart olduğunu kredi kartı olmadığını belirtmeme rağmen müşteri hizmetlerindeki arkadaş kredi kartı gibi işlem yapmış. Telefon görüşmemde 1 içinde hesabınıza para geçecek dedi. 1 ay sonra kontrol ettiğimde hesaba para geçmemişti. Tekrar aradım, kartımın Debit Kart olduğunu kredi kartı olmadığını paranın hesaba yatmadığını söyledim. Yanlış işlem yapılmış IBAN numaranızı paylaşırsanız işlemi tekrar yapalım dediler. Paranın hesaba geçmesinin 3 hafta süreceğini söylediler. Ancak para hesaba hala geçmedi. Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sistemimizde görünmemektedir demekte. Efe Tur özellikle tercih ettiğim bir firma iken, şu an asla tercih etmeyeceğim bir firma olmuştur.

9376 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI