21 Kasım 2017 Salı 07:32
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

EFE TUR’DAN ŞİKAYETLER BİTMİYOR!

Efe Tur’dan şikayetler bitmiyor!
  • 3
  • 9118

Kentimizde yıllardır faaliyet gösteren Efe Tur hakkında artık neredeyse hemen her gün bir çok şikayet maili alıyoruz.

Efe Tur’la ilgili bu seferki şikayette bir vatandaşımız Efe Tur’un parasına el koyduğunu iddia etti. Geçtiğimiz ay Efe Tur’dan aldığı bileti iptal ettirdiğini ve iptal edilen bilet ücretini 1 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen Efe Tur’dan alamadığını dile getirdi. Bir çok kez Efe Tur’u arayarak bilet ücretinin iadesinin yapılmadığını hatırlatan vatandaş mağdur edildiğini belirtirken, bir daha Efe Tur’u asla tercih etmeyeceğini söyledi.

 

İşte vatandaşın şikayet için yazdığı yazı;

Efe Tur Parama El Koydu!

15 Mayıs 2017 tarihinde Efe Tur'dan satın almış olduğum gidiş dönüş biletimi iptal ettirmek istedim. Online aldığım için bileti kart bilgilerimi istediler. Kullandığım kartın Debit Kart olduğunu kredi kartı olmadığını belirtmeme rağmen müşteri hizmetlerindeki arkadaş kredi kartı gibi işlem yapmış. Telefon görüşmemde 1 içinde hesabınıza para geçecek dedi. 1 ay sonra kontrol ettiğimde hesaba para geçmemişti. Tekrar aradım, kartımın Debit Kart olduğunu kredi kartı olmadığını paranın hesaba yatmadığını söyledim. Yanlış işlem yapılmış IBAN numaranızı paylaşırsanız işlemi tekrar yapalım dediler. Paranın hesaba geçmesinin 3 hafta süreceğini söylediler. Ancak para hesaba hala geçmedi. Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sistemimizde görünmemektedir demekte. Efe Tur özellikle tercih ettiğim bir firma iken, şu an asla tercih etmeyeceğim bir firma olmuştur.

9118 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

An itibari ile KARTEPE!

An itibari ile KARTEPE!

Kartepe kayak merkezi, bir süredir beklenen kar yağışı ile beyaza büründü.

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

ANKET

KÖŞE YAZARLARI