25 Kasım 2017 Cumartesi 03:19
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 15°

EMEKLİ HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Emekli Halk Eğitim Müdürü kalp krizi geçirdi
  • 0
  • 1634

Körfez İlçe halk Eğitim Müdürlüğü’nden emekli olan eğitimci Vezir Ekinci, evinde geçirdiği kalp krizi, sonucu tedavi altına alındı.

Alınan bilgilere göre, evde iken karın sancısı çekmeye başlayan Vezir Ekinci, muayene için gittiği Çamlıtepe Devlet Hastanesi’nde kalp krizi geçirdiğini ve hemen operasyon yapılması gerektiğini öğrendi.

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakledilen Vezir Ekinci, Doç. Dr. Tolga Aksu’nun müdahalesi ile anjiyo oldu. 3 gün yoğun bakımda tutulan Ekinci daha sonra servise alındı.

Halen tedavisi devam eden Vezir Ekinci, Körfez’de uzun süre Halk Eğitim Müdür Yardımcısı, Milli Eğitim Şube Müdürü ve son olarak da Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştı.

Emekli olduktan sonra Körfez Sürücü Kursu Müdürlüğü yapmaya başlayan Ekinci, halen bu görevi sürdürüyor.

1634 defa okundu.

DİĞER HABERLER

AKP Milletvekili yaralandı

AKP Milletvekili yaralandı

Konya’ya parti çalışmaları için giden ve içinde AKP Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’un da yer aldığı minibüs kaza yaptı. Kazada, Mehmet Ali Okur’da hafif şekilde yaralandı.

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Yeni camiye DURDURMA KARARI!

Geçtiğimiz günlerde oldukça sansasyonel bir şekilde yapımına başlanan ve ruhsatı var mı yok mu tartışma konusu olan caminin yapımı durduruldu.

3. KRİZDE KURTULAMADI

3. KRİZDE KURTULAMADI

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde ikamet eden 47 yaşındaki Salim Yıldırım adlı fırın işçisi, 3. Kez geçirdiği kalp krizinden sonra kurtarılamadı.

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

Şimdi de İSU’nun taşeronları…

İSU’nun Kullar’da bulunan arıtma tesisinde çalışan personel maaşlarını alamadan işten çıkarıldığı iddia edildi.

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

2 bin öğretmene BİSİKLET VERİLDİ

Körfez’de, sabah salon kutlamasıyla başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öylenleyin de ilçede görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

Pazarcı esnafında DEVE KRİZİ..!

9 Aralık’ta temeli atılacak olan Doğu Kışla’daki kapalı Pazar yeri ile ilgili oda başkanı Ahmet Serim’in pazarcı esnafından açılışta keseceği deve ile ilgili para toplaması tepkilere yol açtı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI