24 Eylül 2017 Pazar 18:55
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

EMEKLİ HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Emekli Halk Eğitim Müdürü kalp krizi geçirdi
  • 0
  • 840

Körfez İlçe halk Eğitim Müdürlüğü’nden emekli olan eğitimci Vezir Ekinci, evinde geçirdiği kalp krizi, sonucu tedavi altına alındı.

Alınan bilgilere göre, evde iken karın sancısı çekmeye başlayan Vezir Ekinci, muayene için gittiği Çamlıtepe Devlet Hastanesi’nde kalp krizi geçirdiğini ve hemen operasyon yapılması gerektiğini öğrendi.

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakledilen Vezir Ekinci, Doç. Dr. Tolga Aksu’nun müdahalesi ile anjiyo oldu. 3 gün yoğun bakımda tutulan Ekinci daha sonra servise alındı.

Halen tedavisi devam eden Vezir Ekinci, Körfez’de uzun süre Halk Eğitim Müdür Yardımcısı, Milli Eğitim Şube Müdürü ve son olarak da Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştı.

Emekli olduktan sonra Körfez Sürücü Kursu Müdürlüğü yapmaya başlayan Ekinci, halen bu görevi sürdürüyor.

840 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI