24 Şubat 2018 Cumartesi 10:49
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

EMEKLİ MAAŞINI DEVLETE BAĞIŞLIYOR

Bigman Çakman
  • 5
  • 4169

Kocaeli Körfez Muşovası Dernek Başkanı olan Mehmet Aydın Mutlu TSK’nın Afrin’e yaptığı harekat nedeniyle emekli maaşını devlete bağışlayacağını ve bu nedenle de bir kampanya başlatacaklarını duyurdu

Emekli işçi

Derince Limanı’ndan emekli olan Kocaeli Körfez Muşovası Dernek Başkanı Mehmet Aydın Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile bu ay alacağı emekli maaşını devletin hazinesine bağışlayacağını dile getirdi.

 

İşte Mutlu’nun ders gibi paylaşımı:

Değerli arkadaşlar ve Türkiye Cumhuriyeti'nin her bir vatandaşını sosyal medya hesabımdan en kalbi duygularımla selamlarımı, saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum.

Ben bu ülkenin onurlu, şerefli, vatansever ve duyarlı bir vatandaşı olarak emekli bir işçiyim,

Vatanımız, bayrağımız, devletimiz için bu şerefli ve onurlu milletimizin geleceği için bu ay alacağım EMEKLİ MAAŞIMI ALMAYACAĞIM.

SAVAŞ İÇİN DEVLETİN HAZİNESİNE BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM.

Bu konuda kampanyayı biz başlatıyoruz. Bunun için sayın devlet yetkililerimizden kampanya için hesap numarasının açılmasını istiyoruz.

Her kesi bu konuda gücü nispetinde davet ediyorum. Benim bir milyon borcum olduğu halde her şey VATAN İçin diyorum.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Selamların en güzelli "PEYGAMBER OCAĞI" Mehmetçik'imizin üzerine olsun. CENAB-I ALLAH Ordu'muzu her türlü Kazadan,  beladan, savaşlardan, hainlerin tuzaklarından ve her türlü terör belasından korusun.

Çıkmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’nda muzaffer eylesin, muvaffak kılsın inşallah.
Mazlumların ümidi, dini İslam’ın sarsılmaz bekçileri, İslam coğrafyasının korkmaz kahramanları kıyamete kadar ezanımız susmayacak, şanlı bayrağımızı dalgalandıracak Kahraman Ordu'muzu Allah korusun amin.
Kafirlerin, zalimlerin ve her türlü teröristlerin korkulu rüyası olan şanlı ordumuzu her daim dualarımızla destekliyoruz.

Cenab-ı ALLAH her daim yar ve yardımcıları olsun İNŞALLAH

4169 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI