24 Şubat 2018 Cumartesi 12:55
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

EMİTT'TE KOCAELİ’YE BÜYÜK İLGİ  

Bigman Çakman
  • 0
  • 1049

Türkiye’nin uluslararası en büyük turizm buluşması 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’e katılan Kocaeli standı ziyaretçiler tarafından büyük görüyor

Avrupa’nın da en büyük fuarları arasında yer alan ve bu yıl 85 ülkeden 4 bin 800 katılımcıyı ağırlayan EMITT Turizm Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla açılmıştı. Büyük ilgi gören fuara Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, il ve ilçe belediye başkanları katılarak özellikle Kocaeli standını ziyaret etti. İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ve beraberindeki heyette konukları karşılayarak deyim yerindeyse güzel bir ev sahipliği yaptı.

 

PİŞMANİYE İLGİ GÖRDÜ

İstanbul TÜYAP’de gerçekleşen ve binlerce kişinin akın ettiği EMİTT Fuarında, Kocaeli standı Salon 3 – E 326 numaralı alanda yerini aldı. Fuar boyunca İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ve beraberindeki heyet konuklara yakın ilgi gösterdi. Öte yandan stantta dağıtılan İzmit’in meşhur pişmaniyesi davetliler tarafından yoğun ilgi gördü. Ayrıca ziyaretçilere kurum tarafından hazırlanan broşür, CD ve tanıtım kitapları dağıtıldı.

1049 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI