24 Kasım 2017 Cuma 05:07
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

ENGELLİ GENÇ İŞ İSTİYOR!

Engelli genç iş istiyor!
  • 0
  • 3462

İlimizde yaşayan 21 yaşındaki Servet Öksüz isimli engelli bir vatandaş yetkililerden yardım bekliyor.

İŞKUR’da 3 yıldır kaydım var

Günaydın Kocaeli’ni arayan ve 3 yıldır İŞKUR’da kaydı olduğunu fakat ayakta durmakta zorlandığını belirten 21 yaşındaki Servet Öksüz, firmaların her mülakatta kendisini elediğini, engelli olduğu için bir türlü iş bulamadığını söyledi. Ayrıca Servet Öksüz, “Buradan yetkililere sesimi duyurmak istiyorum, beni karanlık kuyulardan çıkartın, telefonlara bakarım, evrak işleriyle uğraşırım yeter ki sesimi duysunlar” dedi.

 

5 Kez Nevzat Doğan’a, 7 kez de Karaosmanoğlu’na gittim

Daha önce iş bulmak için 3 yıl boyunca İŞKUR’da kaydı olduğunu belirten Servet Öksüz, “Toplamda 5 kez İzmit Beledi Başkanı Nevzat Doğan’a, 7 kez de Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na gittim. Beni kapıdan bile içeri sokmadılar, ne görüşebildim ne de kendilerine derdimi anlatabildim. Ben insanlardan para pul dilenmiyorum, bana engelim ölçüsünde yapabileceğim bir iş verilsin başka bir dileğim yok.” dedi.

3462 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI