22 Şubat 2018 Perşembe 13:55
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

ENGELLİ GENÇ İŞ İSTİYOR!

Bigman Çakman
  • 0
  • 4193

İlimizde yaşayan 21 yaşındaki Servet Öksüz isimli engelli bir vatandaş yetkililerden yardım bekliyor.

İŞKUR’da 3 yıldır kaydım var

Günaydın Kocaeli’ni arayan ve 3 yıldır İŞKUR’da kaydı olduğunu fakat ayakta durmakta zorlandığını belirten 21 yaşındaki Servet Öksüz, firmaların her mülakatta kendisini elediğini, engelli olduğu için bir türlü iş bulamadığını söyledi. Ayrıca Servet Öksüz, “Buradan yetkililere sesimi duyurmak istiyorum, beni karanlık kuyulardan çıkartın, telefonlara bakarım, evrak işleriyle uğraşırım yeter ki sesimi duysunlar” dedi.

 

5 Kez Nevzat Doğan’a, 7 kez de Karaosmanoğlu’na gittim

Daha önce iş bulmak için 3 yıl boyunca İŞKUR’da kaydı olduğunu belirten Servet Öksüz, “Toplamda 5 kez İzmit Beledi Başkanı Nevzat Doğan’a, 7 kez de Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na gittim. Beni kapıdan bile içeri sokmadılar, ne görüşebildim ne de kendilerine derdimi anlatabildim. Ben insanlardan para pul dilenmiyorum, bana engelim ölçüsünde yapabileceğim bir iş verilsin başka bir dileğim yok.” dedi.

4193 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI