22 Ocak 2018 Pazartesi 06:54
  • 3.7901 TL
  • 4.6520 TL
KOCAELİ 13°

ERİNÇ: KONGRELER BİR GÜN SÜRER

Bigman Çakman
  • 0
  • 1093

Pazar günü yapılacak CHP İl Gençlik Kolları seçimi öncesinde mevcut başkan Murat Erinç’in yeniden aday olamayacağı kulislerde konuşulmaya başladı. Konuyla ilgili görüştüğümüz Erinç, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirterek, “Seçimler bir gün sürer. Biz bundan sonra 2019 seçimlerine odaklanalım” dedi.

CHP İl Gençlik Kolları Kongresi, Pazar günü yoğun bir katılım eşliğinde KYÖD Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek. Saat 11:00’da start alması beklenen seçimlerde, mevcut başkan Murat Erinç ile Emre Andız kıyasıya bir mücadele içerisine girecek.

 

BAŞKAN OLMAYACAK İDDİALARI

Yapılacak büyük kongre öncesinde ise CHP kulislerinde birçok iddia dönmeye başladı. Aldığımız bilgiler doğrultusunda; mevcut başkan Murat Erinç’in ilçe örgütlerinden destek alamadığı, sırf bu yüzden seçimde aday olmayacağı konuşuluyor. Kendisine ulaştığımız Erinç, bu iddiaları yalanlayarak kısa bir açıklama geçti.

 

2019 SEÇİMLERİNE ODAKLANMALIYIZ

Murat Erinç, gazetemize yaptığı açıklamada, “Şu an kongre sürecindeyiz. Böyle meydana çıkan iddialara kulak asmamak gerekli. Hali hazırda arkadaşlarımızla çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kongreler bir gün sürer. Bizim şu saatten itibaren 2019 seçimlerine odaklanmamız gerekiyor. Bu konu hakkında hep birlikte oturup konuşmalıyız” dedi.

 

1093 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Kavga ettiği kişiyi BACAKLARINDAN VURDU

Başiskele’de, A.T. tartıştığı Ş.Ö.'yü tabanca ile ateş ederek bacaklarından Yaraladı

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yüksek kira mekan KAPATTIRDI..!

Yürüyüş Yolu’nda bulunan ünlü tatlı ve kafe markası ÖZSÜT yüksek kiraya dayanamayarak kapandı

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Kıyasıya geçen seçimi Ahmet Taşçı KAZANDI

Oldukça çekişmeli geçen Kocaeli Servisçiler Odası’nın 6. Olağan Kongresi sona erdi.

Göçer Güven TAZELEDİ

Göçer Güven TAZELEDİ

8’inci Olağan Kongresini bugün yapan Kocaeli Kahveciler Odası’nda başkan değişmedi. Mevcut başkan Erdoğan Göçer ile Başkan Vekili Enver Turgut’un yarıştığı seçimde 137 oy olan Göçer, yeniden başkan seçildi

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Gögercin görevini  DEVRETTİ

Görevini yaklaşık üç hafta önce görevini bıraktığını açıklayan Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Murat Gögercin, derneğin yeni başkanı Adil Yağuzdoğan’ı tanıttı

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Erbakan vakfından GÖRKEMLİ DİVAN

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan vakfı Kocaeli İl Divan Toplantısı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI