15 Aralık 2017 Cuma 17:01
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

EVLERE ŞENLİK AÇIKLAMA

Evlere şenlik AÇIKLAMA
  • 1
  • 4855

Sabah saatlerinde Ömer Polat’ın kardeş Öner Polat’ın FETÖ’den gözaltına alınması ve Öner Polat'a ait Kocaeli Baskı Dünyası'nın polislerce aranması sonrası CNR Basım’dan bir basın açıklaması geldi

CNR Basım yaptığı basın açıklamasında, gözaltına alınan Öner Polat ve Öner Polat’a ait Kocaeli Baskı Dünyası’yla hiçbir bağlarının olmadığını belirtti. Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun danışmanı Ömer Polat’la da hiçbir ilişkilerinin olmadığını söyledi.

 

SAĞIR SULTAN BİLİYOR

CNR Basım’ın, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun danışmanı Ömer Polat’a ait olduğunu bu kentte bilmeyen yoktur. Hatta öyle ki ilimizdeki hiçbir belediye Ömer Polat’a ait olduğu bilinen bu matbaa dışında başka bir matbaya iş yaptıramıyor. Neredeyse tüm belediyelerin ve kurumların baskı işlerini CNR Basım’ın yaptığı biliniyor. Bu matbaanın, başkan danışmanı “HACI” lakaplı Ömer Polat’la bir bağlarının olmadığını söylemeleriyse akıllarda soru işareti oluşmasına neden oldu.

 

İşte CNR Basım’ın Öner Polat ve Ömer Polat’la hiçbir bağlarının olmadığını iddia ettikleri basın açıklaması;

 

KAMUOYUNA DUYURU

Bazı haber siteleri ve yayın organlarında 12 Ağustos 2017 tarihinde firmamız hakkında asılsız iddialar içeren yalan-yanlış haberler yapılmıştır. İddia edildiği gibi, Öner Polat'ın ve firması Kocaeli Baskı Dünyası'nın; ayrıca Ömer Polat'ın şirketimiz ile hiçbir bağları olmadığı gibi işletmemizde arama da yapılmamıştır. Gazetecilik ile bağdaşmayan, tamamen karalama amaçlı yapılan söz konusu haberleri tekzip eder, konu ile ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

       

4855 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI