15 Aralık 2017 Cuma 16:49
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

FİLİSTİN HCIE İLE TÜBİTAK MAM ÇALIŞTAY YAPACAK

Filistin HCIE İle TÜBİTAK MAM çalıştay yapacak
  • 0
  • 1350

Filistin HCIE (Higher Council for Innovation and Excellence) Başkanı H.E.Adnan Samara, TÜBİTAK MAM Başkanı Dr. Hasekioğlu tarafından ağırlandı.

Filistin HCIE (Higher Council for Innovation and Excellence) Başkanı H.E.Adnan Samara, önceki gün TÜBİTAK MAM’ı ziyaret etti. Ziyarette TÜBİTAK MAM Başkanı Dr. Hasekioğlu ve Filistin HCIE Başkanı H.E.Adnan Samara bir dizi görüşmelerde bulundular. Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü ile Enerji Enstitüsü yetkililerinin katıldığı toplantıda, Su ve Enerji konuları kapsamında bir ‘Çalıştay’ düzenlenmesi planlandı. HCIE ve TÜBİTAK MAM’ın önümüzdeki günlerde yapacağı ön hazırlık toplantısının ardından ‘Kasım 2017’de Çalıştay’ düzenlenecek. 

1350 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

Aydınlık Yarınlara Gençlerle OMUZ OMUZA

“Temiz Siyaset Genç Nesillere Emanet” sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkan adayı Ahmet Sefa Aşkın, siyasetin kirlenmeyen tarafının temsilcisi olmak için yola çıktığını dedi.

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

Boykot için IPHONE’nunu KIRDI

MHP Körfez İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gümüş, Kudüs’le ilgili açıklamasından dolayı Amerika ve İsrail’i protesto etmek için mallarına yönelik boykot kararını başlattı

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Tarhan: Sanayi DOLULUK ORANI % 60

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi.

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

SAFİPORT Derince’de PDI HİZMETİ BAŞLIYOR!

Liman işletmeciliği sektörüne hızlı bir giriş yapan ve de art arda yeniliklere imza atan Safiport Derince, özelleştirme sonrası yaptığı teknolojik yatırımlar ile mevcut hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Coşkun:Doğu Kudüs’ün ayrılmasını KABUL ETMİYORUZ

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, Kudüs ile ilgili olarak yapılan İİT toplantısı sonrasında yapılan sonuç bildirgesine tepki göstererek, ‘’Kudüs’ün yönlere ayrılmasını kabul etmiyoruz’’ dedi.

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

Emek Gençliği, ERDAL EREN'İ ANDI

17 yaşında yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren, Kocaeli’de Emek Gençliği tarafından anıldı. Sağlık Emekçileri Sendikası’nda (SES) Emek Partisi (EMEP) MYK Üyesi Tarık Erkan’ın katılımıyla gerçekleşen anmaya çok sayıda genç katıldı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI