18 Şubat 2018 Pazar 05:49
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

GEBZE’DE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

Bigman Çakman
  • 0
  • 819

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler başkanlığında Gebze Halk Eğitim Merkezi’nde Planlama Toplantısı yapıldı

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler'in başkanlığında Gebze Halk Eğitim Merkezinde 1. Dönemi Değerlendirme ve 2. Dönemi Planlama Toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer, İlçe Tarım Müdürü İbrahim Irmak, Gebze Kütüphane Müdürü Tevhide Buğan, İşkur Müdürü Ayhan Kutlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Aydın katıldı. Birinci dönemde yapılan çalışmalar, verilen eğitimler, kurslar, bu eğitimlere katılan öğrenciler hakkında detaylı şekilde inceleme yapan Kaymakam Mustafa Güler, Halk Eğitim Merkezi’nin Gebzeli vatandaşların üzerinde yarattığı olumlu etki ve hayatlarına kattığı değerlerin önemine vurgu yaptı.

819 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI