21 Kasım 2017 Salı 07:19
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

GÖLCÜK’TE CİNAYET

Gölcük’te cinayet
  • 0
  • 11614

Gölcük’te meydana gelen kavga sırasında, tartışan iki kişinin kavgasında açılan ateşte, konuşmak için geldikleri işyerinin sahibi yaşamını yitirdi.

Alınan bilgi ve iddialara göre korkunç olay Gölcük Saraylı mevkiinde yaşandı.  Yusuf A. ile Ali G. adlı şahıslar aralarındaki eskiye dayalı kavgayı çözüme kavuşturmak için saat 04.00 sıralarında Turgut Aydın’a (43) ait olan alabalık tesisine geldiler. Burada bir süre konuşan iki kişi, daha sonra tartışmaya başladılar.

 

Kavga büyürken iş yeri sahibi araya girmek istedi. Bu sırada silahlar çekildi ve açılan ateş sırasında Turgut Aydın ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Turgut Aydın, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra, iş yeri sahibini vuran tabancanın sahibi olduğu iddia edilen Yusuf A. kaçtı. Polis geniş çaplı soruşturma başlatarak kaçan zanlıyı ve diğer suça karışanları tespit ederek yakalamaya çalışıyor.

 

Korkunç olayda hayatını kaybeden Turgut Aydın’ın, bugün ikindi namazından sonra Örcün Köyü Camiinde kılınacak olan namazdan sonra toprağa verileceği öğrenildi.

11614 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanlığına ziyarette bulundu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI